Lista ocen Kia Venga Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW 2009-2015 (9) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bzzz
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
No to jest porażka. Tyle zawieszenie jak u niezaładowanego dostawczaka. Dla porównania, mam taki zakręt z poprzeczoną muldą i 17-letnim BMW kombi (318) przejeżdżam tam 90km/h i możnaby szybciej nawet, ale w końcu to zakręt - w każdym razie muldy praktycznie nie odczuwam. Pierwsza przejażdżka Vengą zakończyła się niemalże wypadkiem. Maksymalna prędkość możliwa do pokanania na tej muldzie to 60km/h, przy 65km/h tylko oś prawie odrywa się od...
~jareckizabrze
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Tu ciekawostka auto jest szerokie a zarzuca nim, na garbach podskakuje, zawieszenie sztywne, kierownica precyzyjna choć przy wiekszych predkosciach powinna chodzić lzej, na postoju lekko chodzi. Czasem mam odczucie że kręcąc nią nie mam czucia auta a to niedobrze.
~Adam
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Jak na KIA to naprawde nieżle.Twardo i sprężyscie a na kierownicy można wyczuc stan nawierzchni.Mysle że wystarczająco dobrze reaguje na ruchy kierownicą,w zakrętach całkiem przyzwoicie.Rozstaw osi pomaga by kijanka nie reagowała na podmuchy wiatru a jest wyższa od rywali.
~jaro80
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Dałem 5 ponieważ w promocyjnej cenie otrzymałem system stabilizacji toru jazdy (ESC), system kontroli trakcji (TCS), system wspomagający pokonywanie podjazdów (HAC).
~Venga Boy
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Dobrze trzyma się drogi, nawet po puszczeniu kierownicy trzyma się toru jazdy. Do140km/h jest ok.
~DARO770707
ZBYT SZTYWNE ZAWIESZENIE ,TYLNĄ OŚ BARDZO ŁATWO WYPROWADZIĆ Z TORU JAZDY
~lukasz.sowinski@wp.pl
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
niestety podwozie kiepsko wyciszone - i to jest jedyna wada Vengi moim zdaniem
~Zadowolony użytkownik.
Mikrovan 1.4 CRDi WGT 90KM 66kW
Precyzyjnie, pewnie, ale bez szału.
~marko2
autko zachowuje się poprawnie