Lista ocen Kia XCeed (49) - Karoseria

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarro
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Ładny wygląd, Otwór drzwiowy o profilu, który sprzyja uderzeniu głową w profil dachu. Już mi się to kilka razy zdarzyło przy wsiadaniu. Poza tym poprzez głupia oszczędność nie zaprojektowano uszczelnienia pomiędzy progiem a krawędzią drzwi, Efektem tego jest ciągłe brudzenie nogawek. Drzwiami trzeba czasami mocno trzasnąć, by się skutecznie zamknęły, trochę to tanio wygląda.
~M
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Po otwarciu klapy bagażnika widać jakby, części wewnętrzne pomalowane były jedna warstwą lakieru mniej - średnio to wyglądało. Co do sylwetki samochody, całkiem fajny może się podobać, żółty lakier sprawiał, że zwracał uwagę a na parkingu pod marketem nie było problemu z odnalezieniem ;-).
~Pucek
Crossover 1.6 CRDi SCR 136KM 100kW
W miejscach niewidocznych lakier zrobiony jakoś gorzej, miejscami widać, że pod natrysk dostały sie jakies pylki ale nikt w kia sie tym nie przejął. Ja to znalazłem tylko dlatego, ze nowe auto z salonu pojechałem ogladać ze znajomym rzeczoznawcą...
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Wygląda ładnie i solidnie. Ograniczony wybór kolorów jest na pewno minusem, ale śmiało stwierdzam, że w zasadzie wszystkie z nich prezentują się świetnie. Gwiazda mniej za srebrne elementy, po kilku m-cach widać jakieś dziwne odbarwienia na nich...
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Niestety w dzisiejszych czasach wszystkie lakiery są dość miękkie co podyktowane jest ekologią i naszym podejściem do mycia i konserwacji dbasz to masz, Karoseria jest bardzo dobrze spasowana,
~Arckos
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Mogę powiedzieć o kształcie, bo na zjawiska rdzy itd. to chyba za wcześnie. Ładnie wygląda z zewnątrz, jest opływowy i nie ma irytujących elementów, które mogą obić przy wsiadaniu lub jego myciu.
~gleam
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Obawiałem się o czarne błyszczące elementy w samochodzie jednak jest ich niewiele i nic się z nimi nie dzieje, ale z myjni korzystam tylko ręcznej samoobsługowej tak na wszelki wypadek.
~Mirek
Crossover Facelifting 1.5 T-GDi 160KM 118kW
Uczszelki nie są za szczelne, przy myciu myjką ciśnieniową przepuszczają wodę, nie, że do środka leci, ale za uszczelkami jest mokro po takim myciu.
~KioMio
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Dość krucha, bo od lekkiego uderzenia klapą bagaznika w zbyt niski sufit garażu odpadł malutki fragment lakieru. Należy zachować szczególną ostrożność.
Dziennik kosztów dla Kia XCeed
5,9
~Kommissar
Crossover Facelifting 1.5 T-GDi 160KM 118kW
Jak narazie jest niski przebieg, wiec ciezko stwierdzić jak będzie z czasem, ale spasowanie elementów jest bardzo dobre, użyte materiały również.