Lista ocen Kia XCeed (43) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Suv to nie jest. Jednak na szerokość miejsca wystarczająco. Nie muszę walczyć z pasażerem o miejsce łokcia na podłokietniku. Więc na szerokość ok. Lubię jeździć z nisko ustawionym fotelem i w tym przypadku jest mało miejsca na buty pasażera jadącego za mną. Na kolana jest w sam raz. Największy minus tej wersji to bagażnik. Jest sporo mniejszy niż w benzynowym odpowiedniku. Dodatkowo nie ma miejsca na koło choćby dojazdowe. Baterie jednak...
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Duzo miejsca z przodu no i przede wszyskim idealna pozycja za kierownica. Siedzi sie tylko odrobine wyzej niz w kompacie ale wrazenie jest super. Fotele bardzo wygodne. Szerokie siedziska. Dobre trzymanie boczne. Po 13h jazdy na chorwacje nie czuc bolu plecow. Z tylu osoby do 180 cm nie beda narzekac. Bagaznik tez ok. 420l wystarcza prawie w kazdej sytuacji.
~jarro
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
To niewielki crossover więc o dużej przestronności nie może być mowy. Ale jak na wymiary zewnętrzne jest bardzo dobrze, przy czym oceniam przód, bo z tyłu nie podróżuję. Jedyne zastrzeżenie mam do zbyt rozbudowanego tunelu środkowego, który ogranicza nieco przestrzeń na nogi, również sam fotel mógłby być nieco większy. Ale i tak jest bardzo dobrze.
~gleam
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Bardzo dużo miejsca i wygodne fotele. Również pasażerowie z tyłu bardzo sobie chwalili. Na tył jest nawiew niezależny regulowany. Do szczęścia tylko portu usb zabrakło. W bagażniku dodatkowo haczyk i port zapalniczki i schowek na ładowarkę. Wszystko przemyślane.
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
W pierwszym rzędzie jest super w drugim jest nieco gorzej ale nie ma dramatu nie jestem na etapie że muszę montować foteliki dziecięce a tu by mogło być różnie, Dla dorosłych 2+2 ok, Gdybym miał małe dzieci kupił bym vana.
~LTMek
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Przód rewelka (mam 190cm wzrostu), spora szerokość również robi swoje. Tył średni, obstawiam, że podróż w 5 osób na konkretnej trasie mogłaby być męcząca. Jako opcja 2 dorosłych + 2 dzieci - ideolo, nie ma się do czego doczepić.
~Arckos
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Wystarczająco. Grunt to nie obijać się łokciami na podłokietniku. Przy ustawieniu fotela na wzrost 176 cm i po prawej stronie podobnie, z tyłu miejsca jest dużo i komfortowo przejadą nawet wyższe osoby.
~slaq
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Różni redaktorzy zwracają uwagę że siedzisko tylnej kanapy za krótkie co może być nie wygodne na długich trasach. Moja córka po dwóch długich wyjazdach nie narzeka, więc nie rozumiem tych uwag.
~Kommissar
Crossover Facelifting 1.5 T-GDi 160KM 118kW
Jak na auto tej klasy i rozmiarów miejsca zarówno dla kierowcy jak i pasażerów jest zadziwiająco dużo. Niektóre auta klasy średniej lub wyższej maja mniej miejsca.

Usterki Kia XCeed

Kia XCeed – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Z przodu jest dużo miejsca nawet dla bardziej rosłego gościa z tyłu jeszcze nie jechałem a na dodatek zupełnie mnie to nie interesuje , nie mam dzieci a żona siada obok.