Lista ocen Kia XCeed (39) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 37 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gleam
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
Ogromny plus na zastosowanie systemu grzania chłodzenia w tym modelu. Latem klimatyzacja jest w 100% zasilana z baterii tj. nie zużywamy paliwa. Zimą grzanie wykorzystuje silnik spalinowy więc ładujemy baterie ogrzewamy wnętrze, ale samochód idzie z silnika elektrycznego. Bardzo dobre rozwiązanie. Podgrzewane siedzenia i kierownica super. W Opel Grandland ta sama cena a PB95 i spalanie w mieście koło 9 to podgrzewana kierownica, którą dają w...
~KioMio
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
doskonale działa automatyczna klimatyzacja. Ta kwestia nie wymaga żadnych komentarzy. Jesli ktoś dba, to nie będzie miał problemów. Nalezy pilnować systematycznego nabijania klimy, jeśli coś gorzej działa i wymieniać filtry na bieżąco.
~mikki07
Crossover 1.6 T-GDI 204KM 150kW
Działa bez zarzutu. Polecam podgrzewanie foteli i kierownicy, bo nawet w jesienne wieczory potrafi szybko umilić podróż. Nie udało mi się jeszcze przetestować podgrzewania przedniej szyby, ale myślę, że to również będzie praktyczny gadżet.
~Paweł
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Kiedy jedzie się solo lub w dwie osoby jest OK. Przy większej ilości osób w konkretnych warunkach trzeba się pobawić ustawieniami klimatyzacji bo tryb automatyczny potrafi dopuścić do zaparowania przedniej szyby.
~Pucek
Crossover 1.6 CRDi SCR 136KM 100kW
Bardzo szybko sie nagrzewa ale klimatyzacja mogla by generować jeszcze troche niższa temperature. Wcześniej miałem mazde i jak dałem w lato na full to marzłem w aucie. W Kia na full pod czas upałów jest tylko do zaakceptowania
~Krzysztof
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Klima chlodzi juz po kilku sekundach. Jest naprawde dobrze. Ogrzewanie rowniez dziala sprawnie. Po ok. 1km w aucie juz robi sie cieplo. Mam pakiet winter. Mile ciepelko przy jesienno zimowej aurze
~Marcin brera
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Tu jest bardzo dobrze, Mam podgrzewaną przednią szybę, kierownicę i fotele, Super sprawa zimą, Auto szybko się nagrzewa i schładza kiedy chcemy, Układ na prawdę wydajny,
~Xceed
Crossover 1.4 T-GDI 140KM 103kW
Wentylacja na najwyższym poziomie, bardzo szybko nagrzewa się wnętrze oraz odparowuje szyby- chłodzenia jeszcze próbowałem bo pierwsze lato dopiero przed nami:-)
~Arckos
PHEV 1.6 GDi Plug-in Hybrid 141KM 104kW
To, na czym najbardziej mi zależało, to podgrzewane fotele, kierownica i lusterka boczne oraz dwustrefowa klima w upały - tyle do szczęścia mi trzeba.

Usterki Kia XCeed

Kia XCeed – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Andrzej
Crossover 1.5 T-GDI 160KM 118kW
Byłoby idealnie gdyby nie to że środkowe nawiewy nie mają regulacji intensywności nawiewu. - albo wieje albo nie .