Lista ocen Łada Niva (47) - Ergonomia

Na liście zabraknie 53 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas
2131 1.7 i 81KM 60kW
No cóż to rosyjski sprzęt do cięższych zadań więc nie ma co za dużo wymagać, fotele przednie (wzięte żywcem z osobowych Ład) wygodne, tylna kanapa ujdzie, nie wyprofilowana ale miękko wyściełana (przypomina jakąś z autobusu PKS). Nie analizuję rozmieszczenia przyrządów itp. bo to nie osobówka tylko samochód terenowy nie dla mieszczuchów. Po prostu wszystko co potrzebne jest i spełnia swoją funkcję. Przy manewrach na parkingu trochę brakuje...
~Bosy
2131 1.7 i 81KM 60kW
cóż lata 70 tę XX wieku ale poprawa jest mam wersję z przed ostatniego liftu wnętrza , brak podświetlenia niektórych przycisków. Żonie przeszkadza.. ale na polowaniu ok. Klapa bagażnika trochę wymaga przyzwyczajenia.. i szerg innych ciekawych rzeczy z wsiadaniem do tyłu tez...
~zenon75@wp.pl
2131 1.6 76KM 56kW
No cóż , jeżeli coś jest nie tak , to najlepiej to polubić.U mnie kierownica i kubełkowe fotele z Hondy CRX załatwiają resztę ( tylna część ciała drętwieje dopiero po przejechaniu ok.600 km)Klawisze od nawiewu i halogenów da się wymacać po ciemku.Minusem jest halas.
~lysy6961
2121 1.7 78KM 57kW
Wszystko co niezbędne to jest pod ręką. A to co nie jest niezbędne to nie występuje w tym samochodzie. Monia Niva nie ma abs-ów i innych "udogodnień" trzeba polegać na własnych umiejętnościach i uważać na drogach.
~Franek
2131 1.7 79KM 58kW
Co prawda ruski wynalazek, ale ja nie narzekam. Do kłopotliwej z początku stacyjki jak w Porsche idzie się przyzwyczaić. Jest dobrze. Fotele natomiast są od razu do wymiany.
~MrHunter
2131 1.6 76KM 56kW
zależy jak na to spojrzeć ;) za komentarz powinien wystarczyć fakt zlokalizowania stacyjki (po lewej stronie kierownicy) ;) Jednak dla właściciela tego auta wszystko jest pod ręką
~Mietek
2131 1.7 i 81KM 60kW
W aucie jest wszystko co potrzebne do jazdy. Mnie trochę wkurza stacyjka po lewej stronie. A tak to nie mam zastrzeżeń.
~marcin
21312 1.8 82KM 60kW
Przesunieta do prawej kierownica wkwia przez pierwsze 2-3 tys km. Potem się człowiek przyzwyczaja i nie zauważa.
~SVENSON
2131 1.6 76KM 56kW
Pamiętajac, że jest to ruska konstrukcja z lat 70 , to naprawde dobrze . Wszystko pod reką , poza tym w terenówcewiecej nie trzeba.
~Tadeusz
2131 1.7 i 81KM 60kW
Lata 70-te nie były ogólnie ergonomiczne,jednakże jest to samochód spartański do jazdy w spartańskich warunkach.