Lista ocen Łada Niva (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
2131 1.7 79KM 58kW
Cenny są śmieszne – czasami trudno uwierzyć że tak tanio można coś kupić, niemieckie sportowe amorki na przód sztuka 48pln. , klocki vaz oryginalne 25pln, sprzęgło sportowe (komplet zacisk, docisk, tarcza) 300pln, łożyska z przodu po 25pln. A w kia sorento za komplet na przód dałem 500pln ( za zamienniki).
~Lukas
2131 1.7 i 81KM 60kW
Całkiem rozsądna cena zakupu nowego, części raczej tanie, serwis nieskomplikowany. Nie wiem czy w podobnej cenie kupi się coś nowego i równie dobrego w teren. Może jakieś Suzuki Jimny ale to po prostu klitka. Nivka jest w środku nieporównywalnie przestronniejsza i ma też zdecydowanie większy bagażnik.
~poliio
2131 1.7 79KM 58kW
Dla mnie to auto było jak pocałunek śmierci kupa złomu która ledwo się kupy trzymała mimo młodego rocznika totalne dno gorąco odradzam z trudem się ją pozbyłem a ile straciłem do dziś mam uraz psychiczny po tym złomie....
~Mirosław
2131 1.7 i 81KM 60kW
Niby tanie ale jak doliczy się naprawy i koszt utrzymania to już lepiej od razu kupić coś droższego i nie mieć problemów z jazdą oraz oszczędzić sobie setki godzin nerwów
~Franek
2131 1.7 79KM 58kW
Suzuki Samurai kosztuje (zadbany) prawie dwa razy tyle. Nissan Patrol trzy razy. Land Rover cztery, Toyota pięć, a G-klasa sześciokrotnie więcej - to mówi samo za siebie.
~lek.wet
2131 1.9 D 78KM 57kW
technicznie prymitywny , ale skuteczny , części tanie ,ale często wątpliwej jakości , polecam dostawcę z PŁOCKA który wystawia na allegro można dostać dosłownie wszystko
~lysy6961
2121 1.7 78KM 57kW
Lepiej się nie da, chociaż koledzy twierdza ze to porażka. Każdy kto decyduje się na łade musie wiedzieć ze ma pewne wady których nie da się wyeliminować.
~coolista
2131 1.6 76KM 56kW
jesli jestes fanatykiem lad i antykow i nie masz co robic z kasa to se kup lade nive.teraz poloneza caro plus.sprzedalem to na gieldzie juhu.
~andrzej
2131 1.7 i 81KM 60kW
Jeśli ktoś potrzebuje SUV do realnego skorzystania w terenie - ocena 5/5. Suv do lansu - 0/5 Jako zwykła osobówka - 2/5
~howdeep@o2.pl
2131 1.6 76KM 56kW
Ceny częsci zamiennych raczej tanie, choc prz szerokich oponach potrzeba czestego wymieniania przegubów napedowych 500zł