Lista ocen Lancia Dedra Kombi (11)

~Lanciomaniak
Kombi 1.8 101KM 74kW
Samochodzik sprowadziłem od 1 właściciela (przyjaciel taty) widziałem go od nowości po 10 latach orginalny przebieg 125 km, gdyby facet nie witał do Polski to miałby chyba z 40 tys., po 10 latach eksploatacji ani razu go nie zawiudł, mnie nie jak na 6 miesięczny okres ekspolatacji też nie, od razu załorzyłem gazik spisuje sie znakomicie, troche był zaniedbany(brudny w środku z uwagi na dzieciaki, wiecie papierki po cukierkach za siedzeniem i...
~niestety były właściciel padł silnik z mojej winy
Kombi 1.6 90KM 66kW
auto fajne duża paka bardzo dobre dala 4 osobowej rodziny.
~Vols
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
Uwielbiam to autko - nie pozbędę się go za żadne skarby. Silniczek pięknie mruczy, jest baaaardzo dynamiczny. Na trasie nie trzeba redukować z piątki, by wyprzedzić. Na dodatek nie pali za dużo - na trasie poniżej 9 l gazu. (Silnik)
~Marko 40
Kombi 2.0 16V 139KM 102kW
dobre autko ,super wyposażone,pełna elektryka ,alkantara,klimatronik,4WD +elektroniczna blokada
3,6
~strzał
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
jeżdzę po Warszawie ,spokojnie nie przekraczam 90km/h nie przyspieszam zbyt gwałtownie.Spala mi w mieście około 8,5-9 L/100km ,gdy trafię na korki pali dużo 11-12 L/100km Trudno jest mi podać zużycie na trasie ponieważ jeżdzę szybko ( wiecie 131 PS :) )150-170 spala około 10 L/100km. przedtem jeżdziłem matizem , bardzo zręczne autko polecam na miasto ,przy podobnej kultuże jazdy spalał w ruchu miejskim 6,5-7 L/100km. rużnica w spalaniu... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~macgar-1969@go2.pl
Kombi 1.8 LE 113KM 83kW
Sprawuje się doskonale choć czasami wyłazi z niej fiat, kombi jest uniwersalne, złodzieje się nią nie interesują.
~scott
Kombi 1.9 TDS 90KM 66kW
Ogólnie silniczek niczego sobie, trochę słaby przy włączonej klimie. (Silnik)
~ARman
Kombi 1.9 TDS 90KM 66kW
Jezdzilem dedra jeden rok, nakrecilem okolo 30tys km. Oprucz wymiany przedniego zawieszenia oraz elementow ukladu hamulcowego, nie mialem wiekszych problemow.
~Libeross
Kombi 1.8 GT 16V 131KM 96kW
Mam Lancie Dedre 1.8 turbo atko ma 212KM bez tiuningu napęd 4c4 wierzcie mi jedno z lepszych aut
~przemo
Kombi 2.0 16V 4X4 139KM 102kW
mocny silnik,zero problemów mimo przebiegu-jeszcze na syntetyku! (Silnik)
Lancia Dedra Kombi