Ocena kierowcy - Lancia Delta I

lancia_delta@poczta.fm, 20 lat temu
Silnik 1.6 GT i.e. 90KM 66kW
Rok produkcji 1991
Lancia Delta I 1.6 GT i.e. 90KM 66kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
Poprostu kocham Lancie poprzednio mialem Prisme 1600 pelen wypas model z 83 r jezdzilem od 88 do 93 bylem zadowolony . I nastepnie kupilem delte byla troszeczke twardsza i mniej wypasiona ale oto chodzilo jestem zadowolony Moglbym zmienic auto ale poprostu nie chce jest jednym slowem super > Aha i jeszcze jedno kazdy oglada sie za Lanciami budza szacunek i ciekawosc Moim marzeniem jest Integralka I chyba sprawie sobie taka ale tylko model kwadratowy jesli DELTA to tylko kwadraciak samochod doskonale nadajacy sie do przerobek Tuningowych wprost idealny
Jak na BABCIE reaguje bardzo dobrze ,poprostu sprawia radosc sprawnosc silnika
Dobrze zestopniowana ale problemy ze wstecznym i pierwszym pozostale wchoda jak w maslo
ma 12 lat i nic ale to nic nie robilem przeglady przechodzi wzorcowo wiec to mowi samo za siebie a jazda sprawia naprawde przyjemnosc . Pokonywanie zakretow i to z dosc spora predkoscia nie sprawia problemow
male pudelko wiec widocznosc jest dobra
troszeczke kwadratowa karoseria Ale to jest urok tego samochodu wiec nie ma co mowic o Ergonomi .
bez problemowa czyli dobra
mam 180 cm i troszeczke miejsca brakuje ,szczegolnie jesli obok mnie siedzi osoba o podobnych parametrach i z tylu tez nie jest za dobrze
wyciszenie bylo super bylo cicho slychac bylo tylko szum powietrza ,ale po montazu tlumika sportowego jest znacznie glosniej i oto chodzi pozatym praca silnika lanci jest jak muzyka mila dla ucha jest specyficzna i niepodobna do zadnego innego motoru.
miasto ok 9~10 l/100 po za miastem 7~8l /100 wiec raczej przecietne spalanie jak kupilem miala 2 lata i przebieg 20000 od tamtej pory tylko przeglady tech. i nic ponato ,tylko to co trzeba olej i takie tam klocki i reszte pierdolek . jak dotychczas nic sie nie stalo i oby tak dalej
Dobry samochod za Rozsadna Cene
BEZ PROBLEMOWO czy zima czy lato az mnie dziwilo w tym roku przy takich mrozach a parkuje na dworze bez problemowo inni sie ciagali a ja tylko przekrecalem kluczyk i juz . Niektore czesc szczegolnie mogly by byc trwalsze ale ona ma 12 lat wiec niewymagam dlugotrwalosci Aha najgozej rzec sie ma z klamkami i to widze u wszystkich starszych modeli Lanci poprostu sie urywaja sa nie trwale czyli straszna kicha
NIE bylo wiec nie wiem co to usterka
Lancia Delta I