Lista ocen Lancia Delta II (44) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~JAROSŁAW KUJAWA
Hatchback 1.8 90KM 66kW
CO DO NIEZAWODNOŚCI TO NIE MAM WIĘKSZYCH ZASTRZEŻEŃ. AWARYJNY W MOIM AUCIE OKAZAŁ SIĘ ALTERNATOR, ALE JUŻ SIĘ Z TYM UPORAŁEM, POZA TYM ZIMĄ PRZY DUŻYCH MROZACH ZAMARZA MI ZAMEK OD STRONY KIEROWCY - TO TROCHE IRYTUJĄCE ALE MOŻNA Z TYM ŻYĆ. CO DO RESZTY TO NIE MAM ZASTRZEŻEŃ. WIĘKSZOŚĆ USTEREK DAJE SIĘ PRZEWIDZIEĆ, JEŚLI TYLKO REGULARNIE BADA SIĘ STAN TECHNICZNY POJAZDU I WYKONUJE OKRESOWE PRZGLĄDY.
~Piotrek
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Usterek nie ma. Zużycie - przez 4 lata i ponad 70tys km wymieniłem: klocki i tarcze (ok 250zł), amortyzatory przód (350), wachacz przód (100), łożyska wachacza tył (40), termostat(30), włącznik św. wstecznych (30), wydech(180), piasty tył(80). No i olej, filtry, paski, świece - ale to wiadomo. Częsci śmiesznie tanie - unifikacja z fiatem.
~jaqb
Hatchback 2.0 Turbo 186KM 137kW
elektryczne chochliki - bywają, wahacze - tragedia, opony - często kupuję. Inne... mam dużo opanowania i kocham to auto, ale lubiło się popsuć to i owo. Teraz już nie. KONIECZNIE LEJCIE OLEJE O KLASACH TAKICH JAK PODAJE PRODUCENT - ŻADNYCH SYNTETYKÓW - bo olej będzie wszędzie. To bardzo zaawansowany technicznie pojazd jak na tamte czasy.
~ktoś [ŁDZ]
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Nic się nie psuje. Wymiana jedynie elementów eksploatacyjnych. Warto kupić droższy, bardziej zadbany model niż próbować zaoszczędzić, a następnie robić z auta skarbonkę i wkładać drugie tyle aby gdzieś pojechać bez obawy czy się dojedzie.
~mobias
Hatchback 2.0 16V 139KM 102kW
Jak to Włoch, drobne problemy z elektryką. A to żaróweczka gdzieś przestanie świecić, a potem zaczyna normalnie świecić. Mój egzemplarz strasznie nie lubił zimy, zamarzające zamki i siłowniki napsuły mi trochę krwi.
~lisbona lisbona@poczta.fm
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
To jest stare auto, a wszystko w nim działa! Sterowanie pilotem centralnego zamka jest kapryśne, ale inne marki też to mają. Na desce rozdzielczej nie pokazuje poziomu oleju, ale nie chce mi się wymienić żarówki.
~Kmicic
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Kupilem egzemplarz, ktory mial kilka nie naprawionych elementow (termostat, opornik nagrzewnicy, uszkodzenie wtrysku). W sumie okazaly sie to tylko drobnostki (uszkodzone polaczenie z lambda) a koszty razem wyniosly okolo 500 zł.
~mateo jan
Hatchback 2.0 Turbo 186KM 137kW
Tutaj niestety nie jest najlepiej. Mam problemy z dzwignią do otwierania maski(chyba za czesto chwaliłem się tym wspaniałym silnikem :), terkocze mi coś w nawiewi itd... To wszystko są drobiazgi, jednak troszkę mnie to denerwuje.
~Grześ P.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Byłem sceptyczny, kiedy ją przejmowałem. Ale kilometrów przybywa a w niej nic się nie psuje. Nic poważnego oczywiście. To porządne auto. Chcę sobie kupić inny, ale wiem, że trudno mi się będzie z tym rozstać.
~adrianoo10@gazeta.pl
Hatchback 1.8 GT 131KM 96kW
zawsze coś wypada.. to klamka przestaje otwierac drzwi, to wycieraczki zaczynają przerywac.. jednak są to pierdoły, które można naprawic małym kosztem lub nawet samemu.