Lista ocen Lancia Delta II (40) - Ergonomia

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grześ P.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Tutaj nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Bardzo mi się podoba, że do wszystkiego jest łatwy dostęp. Szczególnie cieszą mnie, że wszystkie najpotrzebniejsze przełączniki znajdują się na dzwigienkach przy kierownicy. Jednym natomiast przeszkadzać może, że włącznik przednich halogenów i sterowanie lusterkami jest na tunelu. Dla mnie osobiście nie ma to bynajmniej większego znaczenia.
~pasqual
Hatchback 1.8 113KM 83kW
Wszystko na swoim miejscu, deska rozdzielcza jak na ten przedział rocznikowy prezenyuje się nadal wspaniale. Świetne wskaźniki temp. oleju i napięcia ładowania. Wszystko pod ręką, materiały wykończeniowe należyte jak na tę klasę samochodzików. Skóra siedzeń RECARO iście bezbłędna.
~JAROSŁAW KUJAWA
Hatchback 1.8 90KM 66kW
JEST NAPRAWDĘ NIEŹLE, MOŻE POZA RADIEM, ALE MOŻNA SIĘ PRZYZWYCZAIĆ. WIĘKSZOŚĆ PRZYCISKÓW JEST W ZASIĘGU RĘKI, STEROWANIE WYCIERACZKAMI I ŚWIATŁĄMI ZGRUPOWANO W GWÓCH DŹWIGIENKACH PRZEJRZYŚCIE I NAWET W NOCY NIE MA PROBLEMU Z POSZUKIWANIEM JAKIEGOŚ PRZYCISKU.
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Hatchback 1.8 GT 131KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu, w zasiegu ręki i wroku poza radiem,które umieszczono zdecydowanie za nisko i chcac do nigo sięgnąć treba na chwile odwrócić wrok,a to może być grożne?!Wykończenie wnętrza moglłoby być troche lepsze!
~mobias
Hatchback 2.0 16V 139KM 102kW
Wszystko na właściwym miejscu, każdy przycisk i przełącznik podświetlany. Średniej wielkości, gruba kierownica idealnie leży w dłoni. Kubełkowe fotele RECARO pokryte alcantarą są super wygodne.
~Bart
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Sylwetka Lanci Delty nie jest najnowszym trendem lecz wcale nie ustepuje nowszym autom. Niektorzy mowia, ze jej sylwetka jest ponadczasowa. Wdg mnie to prawda ..
~Jola
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Wszystko co jest potrzebne jest pod reka. Super jakosc materialow. Czasami skrzypi tylna pułka. Bagaznik bardzo pojemny mimo stosunkowo nieduzej wielkosci. Latwy zaladunek.
~Piotrek
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
Ekstra! Pierwszy raz za kierownicą odczuwa się zbyt daleko oddaloną od koła kierownicy dźwignię przełączania świateł. Potem sie człowiek przyzwyczaja :)
~ktoś [ŁDZ]
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak dla mnie wszystko jest na swoim miejscu na wyciągnięcie ręki kierowcy bez zbędnego "szukania" pożądanego włącznika.
~andrzej.kurkowski22@gmail.com
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
intuicyjna obsługa, wszystkie przełączniki dobrze umiejscowione, nie trzeba dużo szukać żeby nauczyć się obsługi tego auta