Lista ocen Lancia Delta II (42) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ktoś [ŁDZ]
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Klimatronik podczas pracy w trybie "auto" skutecznie chłodzi w lato, ogrzewa w zimę i odparowywuje kabinę w sekundę w bardzo wilgotne dni. Wystarczy włączyć klimatyzację, ustawić rządaną temperaturę a reszta dzieje się sama. W czasie jazdy zamglonymi drogami skutecznie widoczność w lusterkach bocznych "wspiera" ich podgrzewanie - odparowuje osadzające się krople pary wodnej oraz skutecznie rozmraża zimowy lód.
~JAROSŁAW KUJAWA
Hatchback 1.8 90KM 66kW
W MOIM AUCIE MOGŁO BY GRZAĆ NIECO SZYBCIEJ I WYDAJNIEJ. MOŻE NAGRZEWNICA JEST JUŻ ZANIECZYSZCZONA. TERMOSTAT MAM NOWY. NO NIE WIEM, NIE MAM PORÓWNANIA Z INNYMI DELTAMI. ALE MIAŁEM POPRZEDNIO VW PASSATA B4 I GRZAŁ LEPIEJ.
~Grześ P.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Wentylacja działa jak należy. Z nagrzewaniem zimą jest różnie. Czasami trzeba rozgrzać silnik do 90 stopni, żeby poczuć ciepło w nawiewach, a czasami bez włączonego nawiewu jest ciepło. Ogólnie jest nieźle.
~andrzej.kurkowski22@gmail.com
Hatchback 1.8 i.e. 105KM 77kW
bez zakrytego wlotu powietrza na zimę silnik dopiero po 70km (sic!) nabiera temperatury 90stopni, po zatkaniu wlotu i zostawieniu niewielkiej dziury wszystko w jak najlepszym porządku
~ms
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Dobrze grzeje i dobrze chłodzi, nawet ma nadmuch na pasażerów z tyłu, automatyczna klima daje rade, jedyna wada to nie da sie nadmuchu na szybe puścić z innymi tylko sama szyba ;/,
~olesz77
Hatchback 1.8 GT 131KM 96kW
powiedzmy ze dobrze. kiedy zimno daje spokojnie rade. gdy bardzo gorąco klimatronic troszkę nie daje rady w miescie, ale na trasie super.
~misiek 21
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
jak na takie auto ogrzewanie jest bardzo słabe. bardzo mocno czują pasażerowie siedzący na przednich siedzeniach, natomiast z tyłu...tu można porozmawiać
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Hatchback 1.8 GT 131KM 96kW
Klimatyzacja jest bardzo sprawna,szybko chłodzi i nieżle grzeje kiedy trzeba.Czasami zaskrzypi wentylator,poza tym naprawde nie mam się do czego przyczepić!
~Neron
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
Lubi sie zepsuc regulator nawiewu i przy wlaczaniu auta strasznie stuka klapka od przelaczania obiegu zamknietego ... Na szczescie trwa to jakies 3sek
~Kmicic
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Nie mam climatronica ale ogrzewanie jest wydajne. W moim egzemplarzu jest ponadto szyberdach, ktory latem powinien pomoc. Ale tego jeszcze nie wiem ;-)