Lista ocen Lancia Delta II (38) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ms
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Tutaj trosze gorzej na postoju i na niskich obrotach jest bardzo cicho, ale przy 100km/h już słychać szumy powietrza, to samo po przekroczeniu 2700obr/min czuć lekkie pierdzenie patrzyłem pod spodem i jest tam specjalnie zrobiona taka dziura między tłumikami, żeby bylo to słychać ;D
~mateo jan
Hatchback 2.0 Turbo 186KM 137kW
Jadąć tym samochodem nie ma sie wątpliwosci,żę siedzimy w sportowym aucie. Akompaniament silnika jest poprostu fantastyczny! Uwielbiam dzwiek włączającej cie turbosprężarki. Dla większości osób może to być wadą jednak minie przyprawia o gęsią skórę.
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Hatchback 1.8 GT 131KM 96kW
Jadąc spokojnie prawie wogóle nie słychać silnika.Zaczyna być dokuczliwy po przekroczeniu 3,5tyś.ob.Gdyby ktoś chciał jechać z bardzo dużą prędkością to hałas jest taki jakbyś był w młockarni :-) (180km/h)
~Bart
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Wyciszenie samochodu nie jest atutem tego samochodu.. wrecz przeciwnie. Przy wyzszych obrotach silnik potrafi zagluszyc calkiem glosno grajace radio.. Lecz dzwiek silnika jak na diesla nie jest zly.
~ktoś [ŁDZ]
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Nie wiem jak u innych użytkowników u mnie jest super. Jadąc prędkościami autostradowymi lub większymi można spokojnie prowadzić rozmowę w kabinie bez unoszenia głosu.
~Grześ P.
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
I tu jest pies pogrzebany. Auto nie jest ciche. Słychać jak szumi wiatr, słychać jak ryczy silnik... Ale ja albo jeżdżę z pootwieranymi oknami, albo z radiem i mi to nie przeszkadza.
~g
Hatchback 1.6 i.e. 75KM 55kW
przy wolnej jezdzie po rownej drodze ok ale jak chcemy popedzic to silnik wyje a jak sa dziury to troche skrzypi(moze dla tego ze auto powypadkowe)
~pasqual
Hatchback 1.8 113KM 83kW
Wytłumiony należycie, przy sprawnym standardowym (bez spotrowych dodatków) układzie wydechowym nie słychać pracy silnczka na jałowym biegu.
~ItalFan
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Troche treszcza plastiki, ale auto ma juz swoj wiek, silnik marnie wyciszony ale jak komus klekot przeszkadza to zawsze jest radio =)

Usterki Lancia Delta II

Lancia Delta II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grigori
Hatchback 1.6 90KM 66kW
Do 4tyś obrotów jest dość cicho, można bez problemów gadać przez telefon i słuchać radia. Plastiki jeszcze mi nie trzeszczą:)