Lista ocen Lancia Delta III Hatchback Seria 1 (12) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GUN-freedom
Hatchback Seria 1 2.0 Multijet 16V 165KM 121kW
Może być. Zawieszenie lepiej działa niż w Bravo II- może masa? Ale do wielowahacza z Mazdy 323F BJ, czy Focusa, Mondeo brakuje nie tyle komfort co trzymanie na zakrętach. Ale jest niezawodne, tanie w razie wymiany/naprawy. Ja mam- na szczęście- zawieszenie tylne bez elektro-regulacji w amortyzatorach.
~Msz
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Auto z felgami 18 cali - z jednej strony jeździ jak przyklejona do jezdni.Bardzo dobrze tłumi nierówności,a mimo to świetnie pokonuje zakręty.Niestety bardzo musimy uważać na krawężniki - całość rekompensuje wygląd kół.
~JarekL
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Miłe zaskoczenia. Zawieszenie dość twardy, przez co przyjemnie jeździ się w zakrętach. Nie słychać żadnych hałasów z zawieszenia, co świadczy o jego dobrym wyciszeniu.
~harvest
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 105KM 77kW
świetnie trzyma się drogi, mniejsze wyboje prawie nie odczuwalne.. mam nadzieję, że wygra wojnę z większością nawierzchni w naszych miastach
~BorysBW
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Zawieszenie bardzo dobrze wybiera nierównośći i jest komfortowe. Na zakretach nie ma wychyłów.
~leszekser
Hatchback Seria 1 1.9 Twinturbo Multijet 16V 190KM 140kW
jak na 18 cali komfort - bez zastrzeżeń, dobrze trzyma sie na zakrętch dzięki oponom 225/40 r18
~M.
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
W klasie premium spodziewałbym się miększego zawieszenia. Jak dla mnie trochę za twarde.
~kotybar
Hatchback Seria 1 1.6 Multijet 16V 120KM 88kW
Nie mam zastrzeżeń. Nie jest nazbyt twardy i przesadnie miękki. Jest w sam raz
~piotrek_inf
Hatchback Seria 1 1.8 Turbojet 16V 200KM 147kW
Auto prowadzi się bardzo dobrze. Posiada bardzo czułe wspomaganie.
~krzysiekk92
Hatchback Seria 1 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
nastawiony na komfort - samochód nie jest mistrzem szybkich zakrętów
Lancia Delta III Hatchback Seria 1