Lista ocen Lancia Delta III Hatchback (59)

~mirekwyd
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
5 gwiazdek za całokształt, chociaż oczywiście minusy są, więc bardziej właściwą oceną byłoby 4,5. W okresie kilku lat użytkowania samochodu nie wydarzyło się nic, co mogłoby bardzo negatywnie wpłynąć na jego ocenę.
~Paweł K.
Hatchback 1.9 Twinturbo MultiJet 190KM 140kW
Auto jest po prostu FENOMENALNE !! Super komfort podróży, wyposażenie, przyspieszenie na wyglądzie kończąc. Polecam każdemu komu nudzi się kolejne takie same Audi czy BMW. Te auto ma TO COŚ w sobie i jest WYJĄTKOWE pod każdym względem.
~Radzik
Hatchback 1.9 Twinturbo MultiJet 190KM 140kW
Bardzo ładne auto, które nie jest częstym widokiem na drogach. Jako używane mogło by przejąć hasło reklamowe Fiata Tipo, że można mieć tak wiele za tak niewiele:) Przestronny kompakt z aspiracjami premium. Zazwyczaj fajnie wyposażony. Ja mam skóre z alcantarą i wygląda to ładnie. Jednak trzeba dbać. Alkantarę koniecznie 2 razy w roku czeszemy i impregnujemy, najlepiej po praniu. Największym plusem jest żywiołowy, niezawodny i oszczędny silnik...
~Driver
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
Świetny design. Doskonale wykończone wnętrze i zastosowane materiały - przede wszystkim najwyższej jakości skóra sygnowana marką "Poltrona Frau" - kto miał styczność to wie o co chodzi. Piękne zegary i podświetlenie wnętrza. Bardzo wygodne siedzenia. Ogromna przestrzeń na nogi na tylnej kanapie z regulowanym kątem pochylenia oparć . Ustawny bagażnik. Dwukolorowy lakier (wersja Platino). Doskonała i bezawaryjna mechanika - szczególnie...
2,9
~Waldi
Hatchback 1.4 MultiAir 16V 140KM 103kW
Gdyby nie to co spotkało mnie z moim egz.i autorywanym serwisem,pewnie byłbym innego zdania.Ale niestety-nie warta tych pieniędzy.Jej faktyczne zalety to:niesamowity Desing,silnik i ilość miejsca.Reszta bardzo przeciętna(zaś jakoś wykonania i montażu jest już nawet za autami z Korei)Wbrew nazwie i image-zbyt mało komfortowa.
~z
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Wygodnie, dynamicznie i pewnie ...i w miarę ekonomicznie, do tego zwraca uwagę stylem i urodą. Jak na razie większości znajomych design się podoba do tego, marka Lancia jest całkiem nieźle postrzegana. Dla mnie najważniejsze to dynamika silnika i to w pełnym zakresie obrotów, b. dobre hamulce i sprawne zawieszenie, mogłoby być nieco ciszej.
~Thermano
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Już Bravo II było dla mnie przefajnym autem . Teraz doszła masa komfortu , miejsca i klasy . Stylistyka auta odwraca głowy . Moją też . Nadal
~Azzie
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Kocham to auto. Zakochałem się w nim od pierwszego wsiądnięcia. Na pierwszej wizycie w salonie wpłaciliśmy zaliczki i 4 dni później wyjeżdżaliśmy dwoma nowiutkimi Deltami. Oglądałem wiele innych samochodów w tej cenie: część była żenująca, część poprawna, kilka sensownych, ale tylko w Delcie poczułem się jak na pierwszej randce z pierwszą kobietą której imię nie kończy się na .jpg ;)
~Daniel
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 120KM 88kW
Autko godne polecenia, wyróżnia się na drodze przez niepowtarzalny wygląd. Ma wady jak każde auto gdzie najczęściej sprawdza się powiedzenie jak dbasz tak masz. Części eksploatacyjne nie są drogie większość pasuje od fiata bravo na bazie którego zostało zbudowane. Problem jest z niektórymi nowymi oryginalnymi częściami blacharskimi przez to że auto nie jest produkowane od maja 2014 roku.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Doskonałe auto. Na razie to moja miłość. Oryginalny wygląd i rzadkość modelu na drodze sprawia, że wybija się spośród szarzyzny. Auto przemyślane i wygodne. Wszystko tak jak ma być. Jeżdżąc deltą czuje się, że to autko klasy premium.
Lancia Delta III Hatchback