Lista ocen Lancia Delta III Hatchback (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~z
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Kupiłem auto z dużą zniżką 68000 w opcji ze skórą i 150KM silnikiem, Blue& Me i masa innych bajerów za taką cenę mogłem mieć Renualt Megane 1.4 TCE 130KM bez szaleństw (nie mój styl) lub VW Golf 122KM w zasadzie bez niczego sensownego(brak możliwości negocjacji ceny i auto jak dla mnie trochę dla dresów) , rozważałem wypasionego Fiata Bravo ale komfort siedzeń i wykończenie wnętrza to nie to samo, Alfa Romeo Giulietta - genialne zawieszenie...
~Sknera
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Jesli przyjmiemy ze jakosc to zbior cech produktu najlepiej odpowiadajacych nabywcy to w moich oczach stosunek jakosci do ceny dla tego samochodu jest naprawde bardzo dobry. Jezdzilem SUV\'em i w pierwszym podejsciu myslalem o zakupie kolejnego SUV\'a (Q5, XC60, Cx-7). Jednak po jazdach probnych trudno bylo mi uzasadnic wydanie 2 razy wiekszej kwoty na zakup jedynie wiekszego bagaznika i znaczka marki utozsamianej z wyzsza jakoscia
~Radzik
Hatchback 1.9 Twinturbo MultiJet 190KM 140kW
Auto ma kilka niedociągnięć i nie jest idealne, ale jest naprawdę nieźle. Co prawda po wejściu do środka geny Bravo dość wyraźnie dają znać o sobie, przez co jakość materiałów nie wszędzie trzyma poziom. To nie jest prawdziwe premium, ale zwykła klasa kompaktowa też nie. Do tego ekstra paleta silnikowa z dalej nowoczesnymi silnikami bez wpadek.
~Mateusz Ciurla
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jakość samochodu nie jest najwyższa, ale jak na tak duży, ładny, elegancki, i oryginalny samochód, stosinek cenycdo jakości jest świetny, samochód można dosyć tanio dostać, jak na wyżej wymienione cechu. Jak każda włoszka, potrzebuje trochę uwagi, i zaangarzowania.Ale muślę że warto.
~Thermano
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Dostajemy kawał auta z marki Premium za nie najmniejsze pieniądze ( cennikowo ) Ale w połączeniu ze sporymi rabatami dealerskimi i bez wodotrysków ( średnia wersja Oro ma już prawie wszystko co trzeba )otrzymujemy naprawdę dobre , szlachetne auto w rozsądnych pieniądzach .
~Grzegorz
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Tu doskonale. Auto drogie w oficjalnym cenniku, ale dealerzy szczególnie pod koniec roku idą na niezłe upusty cenowe i warto się wtedy zainteresować lancią deltą bo kupuje się kawał porządnego auta i kawałek motoryzacyjnej historii, a nie kolejną skodę oktavię.
~Driver
Hatchback 2.0 MultiJet 165KM 121kW
Jeżeli dzisiaj znajdziesz Deltę w bardzo dobrym stanie technicznym to oprócz frajdy z użytkowania, jeżeli będziesz o nią dbał - to w niedługim czasie ze względu na niepowtarzalność i legendę marki może jej wartość wzrosnąć.
~umit
Hatchback 1.4 Turbo-Jet 150KM 110kW
Nie spodziewałem się, że koszty eksploatacji tak luksusowego jak na kompakta samochodu mogą być porównywalne z kosztami utrzymania Skody Fabii, oczywiście nie biorę pod uwagę serwisowania w ASO, bo tu różnice będą spore
~Opiniodawca
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Od marki, która stanowi pewną legendę, jeden z wyznaczników luksusu jak i statusu....wymagało by się zdecydowanie więcej. W tej cenie na prawdę można wybrać sobię coś o wiele bardziej eleganckiego i komfortowego....
Dziennik kosztów dla Lancia Delta III Hatchback
7,8
9,7
8,7
~MacieK
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
rewelacja b. dobre wyposażenie - mam wersję ORO niewielka cena - auto kupiłem na koniec roku. szukałem w różnych salonach oprócz koreańskich (miałem już i chciałem coś innego) - i nie znalazłem lepszej oferty
Lancia Delta III Hatchback