Lista ocen Lancia Kappa (86) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Karol M.
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
No tu można już mieć kilka zastrzeżeń. Siadł siłownik od centralnego, poupalały się kostki od reflektorów. Tylne światło też miało swoje przejścia. Skrzynka bezpieczników musiała być zdemontowana i dokładnie czyszczona - pośniedziały konektory. Wyciągałem akumulator, klema ze dwa, trzy razy dotknęła do akumulatora - efekt pojawił się błąd poduszki powietrznej. W konsekwencji konieczna wizyta w serwisie. Na szczęście ten liczy przystępnie.
~Tomasz Wł.
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
Tylko centralny zamek szfankuje ( siłowniczek lewych przednich drzwi) Mówi się, że włoskie auta to złom, ale w przypadku Lancii to absolutnie nie prawda.Jeżdżę tymi samochodami od 9 lat i wiem co mówię. Oczywiście nie twierdzę, że Kappa jest lepsza od BMW, ale biorąc pod uwagę cenę, wyposażenie i trwałość ( zawieszenie, blachy, silnik ) to sytuacja nie jest już taka prosta a płacić drugie tyle za markę to nieporozumienie.
~kilero
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
slabo....... cos stuka nie mowie o zawieszeniu ale w srodku non stop cos slychac slaba tapicerka drobiazgi non stop to wskaznik obrotomierza nie spada a po chwili sie naprawi i tak w kolko to nagle migacz nie zadziala to wyskoczy blad na kompie ze zarowka nie swieci a sprawdzisz i siweci itd duzo tego naprawde
~ROBO
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Niezawodny wóz za naprawdę mała kasę.Są jednak drobiazgi które irytują kierowcę to: -centralny zamek- chyba wszyscy mieli z nim problemy -wymiana żarówek lamp postojowych-nie wykonalna w warunkach drogowych jak stoi nad tobą policjant i jest środek nocy. ale to sie zdarza naprawdę rzadko dlatego ocena5.
~arek m.
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
zaliczę tu kwestoię wariacji elektryki (np. zamki) - najczęściej samo przechodzi. I najbardzie upierdliwe: pekająca wiązka przewodów na styku klapa bagaznika bagaznik - efekt brak kilku świateł (halogeny, cofania, itp) Reszta jest OK. Ta lancia to na prawdę solidnie i dokładnie zmontowany samochód.
~paweł
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Na przestzreni dwóch dekad (20 lat) żadnej niespodziewanej awarii....Raz rozszczelnienie klimatyzacji (wymiana przewodu wysokiego cisnienia) raz wymiana rygli w centralnym zamku reszta eksploatacja,wymiana swiec żarowych elementów zawieszenia etc etc...
~RR1000
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
jak kupisz zadbane i bedziesz dbał to nic sie z tym autem nie bedzie działo! te silniki wykrecaja przebiegi po 500 000 bez remontu! zawiesznie wytrzymuje wiecej niz pisali i mowili ludzie ktorzy mnie probowali do tegoa auta zniechacić!
~jarecki82@poczta.fm
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
jak narazie to zawiodlo podnoszenie prawej przedniej szyby i centralka w prawych tylnich drzwiach edit po 1,5 roku :) duperelki daja sie we znaki :) trzeba uwazac na zanik masy czesto przepalaja sie zarowki, lae to chyba moja wina, chyba tyle...
~ruff
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Mój egzemplarz stał pół roku u dealera, więc na razie walczę ze skutkami stania - zaśniedziałe przewody od alternatora, zapowietrzył się układ hamulcowy-sprzęgła, zgrzybiały gumy w zawieszeniu, jedna opona straciła fason i elegancko wibruje:-)
~dj_tygrys
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Jeszcze nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie ale po około pół roku zedytuję ten wpis i ocenię jak zawsze obiektywnie, na chwile obecną nic się nie popsuło no może centralny zamek ale go takiego kupiłem już