Lista ocen Lancia Kappa (95) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 82 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_tygrys
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
No tutaj jest po prostu mega rewelacja jak wspomniałem jeździłem wieloma samochodami klasowymi zwłaszcza niemieckimi gdzie plastiki konsola itp była nachylona na kierowce i te wszystkie plastiki także do pasażera, w lancii jest inaczej, deska jest odchylona od pasażera z przodu a także od kierowcy sprawia to wrażenie dużej przestrzeni, człowiek nie jest uwięziony i obudowany w tych plastikach tylko czuje przestrzeń i jednocześnie bezpieczeństwo.
~Rafał Kucharczyk
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Przestrzeni nie brakuje w żadnym razie. Nawet pięć osób podróżuje bardzo wygodnie. Prawdziwy kolos we wnętrzu,pomimo,ze wymiary zewnętrzne nie koniecznie na to wskazują. Fotele są niesamowicie wygodne-prawdziwe kanapy!!! Podoba mi się to,że siedziska są długie i dobrze podtrzymują nogi, dobre wyprofilowanie powoduje dobre trzymanie w zakrętach.
~dawid_skalniak@wp.pl
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
Tutaj Kappa nie ma sobie równych. Czasami żałuję, że nie mogę być pasażerem ale z drugiej strony bele komu takiego pojazdu się nie daje! Z tyłu jest po prostu salon i brakuje tylko szafy trzydrzwiowej z lustrem ! Wygodniej niż w Oplu Omega B i to bez porównania. Klimat rządowej limuzyny jest po prostu wyczuwalny z każdym kilometrem...
~lesfro@wp.pl
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Przestrzeni ogrom,powietrza dużo można się wiercić i z tyłu i z przodu jak kto chce.Dzieci nie kopią kierowcy po plecach.Bagażnik wielki,tylko za miękka podłoga w nim i się zrobił kapeć.Uratowałem go płytą usztywniającą.Myślę że to auto woziło dużo ciężkich rzeczy kiedyś i stąd jego taki stan
~Chex
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Mam 196 cm wzrostu i miejsca jest naprawde duzo! I trzeba pamietac takze o innej sprawie, kiedy podrozuje sie na tylnej kanapie powstaje takie wspaniale uczucie intymnosci. Siedzi sie gleboko i naprawde czuc, ze to limuzyna :) i mozna jechac... jechac... jechac... a za szyba przemyka krajobraz ... :)
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 205KM 151kW
Ogromna ilość miejsca z przodu jak i z tyłu,bardzo dobra, trwała tapicerka skórzana,fotele mają bardzo duży zakres regulacji,są wygodne, mają pamięć położenia i potrafią odprężyć podczas jazdy! Zimą mogą przydać się podgrzewane fotele!
~jurand@poczta.fm
Sedan 2.0 20V Turbo 220KM 162kW
Byłem W SZOKU jak zobaczyłem, ile toto ma miejsca w środku. Sam mam 181 cm wzrostu, po zajęcia miejsca na fotelu kierowcy z tyłu jest tyle "placu", że bez problemu wchodzi osoba 190 cm wzrostu i nie dotyka kolanami mojego fotela.
~ralff16
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Przestrzeń zadowoli nawet najbardziej wybrednych:)jest jej mnóstwo,spokojnie można powiedzieć że samochoód jak najbardziej dla prestiżu a nawet spokojnie można powiedziec że rodzinny i ogromny bagażnik
~hiszpan7@onet.pl
Coupe 2.4 20V 175KM 129kW
Spore możliwości w regulacji foteli przednich, dają dla osób o wysokim wzroście sporo miejsca. na nogi i głowę. Zapewnia to dosyć komfortową jazdę.Z tyłu dwie osoby znajdą dość miejsca.
Dziennik kosztów dla Lancia Kappa
7,4
13,1
13,4
~Koro
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
To auto jest klasą sama w sobie nie mozna tego STATKU porównywac do BMW 5 czy Mercedesa E bo Lancia ma więcej miejsca i nad głową i na nogi .... z tyłu może swobodnie podróżowac 3 pasażerów