Lista ocen Lancia Kappa (83) - Widoczność

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_tygrys
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Przednia szyba ogromna, moje siedzisko zawsze jest nisko usytuowane więc widzę dużo i do przodu i na boki, do tyłu jest gorzej ponieważ tylny słupek + zagłówki trochę zasłaniają zwłaszcza na przejazdach kolejowych niestrzeżonych, ogólnie trochę czasami trzeba się porozglądać, auto jest duże więc wymaga większej uwagi.
~lesfro@wp.pl
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Uważam że to auto na dużego kierowcę.mniejsi-mam 175 cm łapią się na ostatnią nastawę do góry siedzenia i to uważam za wadę mogło by być jeszcze trochę wyżej.Przy moim wzroście jest jeszcze ok.niżsi będą narzekać na złą widoczność
~Rafał Kucharczyk
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Bardzo dobra widoczność dzięki dużej powierzchni oszklonej. Wprawny kierowca doskonale wyczuwa wymiary samochodu. Lusterka zewnętrzne są wystarczająco duże a wewnętrzne jest fotochromatyczne. Ja nie narzekam:)
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Widoczność oceniam bardzo dobrze zwłaszcza w kombi. Maska jest dość krótka, więc przy parkowaniu nie ma problemu. Do tyłu wiadomo gdzie kończy się auto. Lusterka wg mnie dają pełen obraz co się dzieje za nami.
~jarecki82@poczta.fm
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
do przodu wszystko cacy... do tylu juz troche gorzej, ale jak sie dluzej pojedzi to mozna parkowac na wyczucie :D edit po 1,5 roku :) tu tez sie nic nie zmienia ale mozna sie przyzwyczaic :)
~michal
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Nie mam zastrzeżeń może poza przednimi słupkami, które są dosyć szerokie ograniczając trochę widoczność przy skrętach (można się przyzwyczaić do zwracanie większej uwagi na pieszych na pasach :).
~BAN
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Małe problemy przy cofaniu, trochę słaba widoczność do tyłu, ale można się przyzwyczaić, duże gabaryty po przesiadce z małego samochodu na początku stanowią małe probelmy ale to też mija :D
~Yatzeek
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Do tyłu, przy parkowaniu - krzyż pański, jak się nie ma czujników parkowania. Albo się człowiek oprze o inne auto, albo mu metr przerwy zostaje. Nie do wyczucia, nawet dla doświadczonego kierowcy.
~Karol M.
Sedan 2.4 JTD 136KM 100kW
Trzeba ją po porstu wyczuć. Albo założyć czujniki, tak z przodu jak i z tyłu - moja ma akurat z tyłu, dołożone przez poprzedniego właściciela. Ale w końcu to nie Polo czy inna 206tka.

Usterki Lancia Kappa

Lancia Kappa – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawid_skalniak@wp.pl
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
Szerokie słupki przednie ograniczają widoczność ale nie na tyle aby było to coś zagrażającego bezpieczeństwu. Samochód jest bardzo duży więc cudów nie wymagajmy.