Lista ocen Lancia Kappa (82) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 95 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dj_tygrys
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
Przenikliwa cisza, auto naprawdę dobrze wyciszone, podwójne uszczelki spełniają swoją rolę, przyjemnie się jeździ nawet większymi prędkościami, nawet w dobie mody na DIESLA czasami jest fajne uczucie gdy ruszam spod świateł i jakieś warkotliwe TDI albo TDCI rusza słychać jego silnik a mojego praktycznie wcale, gdy chodzi na wolnych obrotach to czasami spoglądam na obrotomierz czy jeszcze chodzi, no wiecie jeździłem dieslami w których trzęsło i...
~Yatzeek
Sedan 2.0 20V 155KM 114kW
Początkowo dobijał mnie ów "warkot" silnika, typowy raczej dla Alfa Romeo. Zwłaszcza po cichości Mercedesa 3.2. Teraz się przyzwyczaiłem. I chyba jeżdżę wolniej, bo mnie ten hałas wysokich obrotów denerwuje. To moje indywidualne odczucie. Znajomi niczego nie słyszą. Facet w ASO też nie. Znaczy, że ludziom to nie oprzeszkadza. Widocznie kwestia z czego na co się człowiek przesiada :)
~dawid_skalniak@wp.pl
Sedan 3.0 24V 205KM 151kW
Do moich uszu dochodzi tylko cichutki i zadziorny dźwięk V6, a gdy wkręcę go na 3-4 tys. obrotów i wyżej zaczyna się filharmonia. Z radiem przestałem jeździć od czasu kiedy przesiadłem się do Kappy. Ten dźwięk jest niezapomniany. Jeżdżąc głośnym dieslem muzyka grała ile tylko można ustawić. Tutaj ta potrzeba znika!
~Rafał Kucharczyk
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Silniki benzynowe na pewno są mniej słyszalne we wnętrzu. Jednak 2.4 TDS w jaki wyposażona jest moja Kappa ma przyjemny dla ucha dźwięk który nie przeszkadza w trakcie jazdy. Podróżując z prędkością 150-170km/h w środku słychać przyjemny bulgot. Mnie się podoba.
~jarecki82@poczta.fm
Sedan 2.4 20V 175KM 129kW
powyzej 4000 obr/min slychac przyjemny bulgocik 5 cylindrow... gdy kupilem sobie autko przez pierwszy miesiac jezdzilem z bananem na twarzy :) edit po 1,5 roku :) jest ok, ale nasze drogi daja sie we znaki, powoli zaczyna cos trzeszczec ale ogolne wyciszenie jest ok :)
~piter7702
Sedan 2.4 TD 124KM 91kW
Świetne wyciszenie auta. Mimo, że silnik z natury jest dość hałaśliwy, w środku auta jest do mniej więcej 140 km/h ledwo słyszalny. Świetny patent to uszczelki drzwiowe od ich spodu - izolują od hałasów wynikających z toczenia auta. BRAWO.
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 136KM 100kW
Pomimo silnik diesla wewnątrz jest cichutko. Jechałem kappą z silnikiem benzynowym ia tam jest jeszcze lepiej. Zawieszenie pracuje cichutko. Pęd wiatru zaczyna być słyszalny przy prędkościach powyżej140 km/h
~Zbyszek W.
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
jest dobrze..przy przyspieszaniu robi sie wyraznie glosniej ale jest to mily sportowy dzwiek...poza tym przy duzych predkosciach wystepuje wyrazny szum oplywajacego powietrza w normalnej jezdzie cichutka
~Paweł z Bełchatowa/p51mustang@o2.pl
Sedan 2.0 16V Turbo 205KM 151kW
Bardzo dobre,świetne wyciszenie! Samochód zaczyna być nico głośny po przekroczeniu 5500 ob./min. Podczas spokojnej jazdy praktycznie go nie słychać,choć potrafi ładnie grać i warczeć...:-)
Dziennik kosztów dla Lancia Kappa
7,4
13,1
13,4
~Chex
Sedan 2.0 LE 146KM 107kW
Jak na limke powinna byc lepsza. Silnik nie przeszkadza ( wrecz przeciwnie ;D ) ale praca zawieszenia troszke jednak daje sie we znaki, ale... jak juz wjedziemy na piekna GLADKA droge to bez gadania 5.