Lista ocen Lancia Lybra Kombi (74) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Nie może być lepiej. Porównajcie ceny Golfów, Focusów, Corolli, Audi A4, Mercedesów C-klasse i BMW 3 z identycznym rocznikiem Lancii. Silnikowo jedynie Mercedes i BMW może Lancii zagrozić, pod względem zawieszenia dochodzi jeszcze Focus - a w porównaniu cen serwisu wszyscy tracą. Poza markami niemieckimi nikt nie dorównuje Lancii w zakresie wyposażenia standardowego. Awaryjność drobiazgów w Lancii jest zapewne na wyższym poziomie, natomiast...
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Relacja cena względem roku produkcji i wyposażenia wnętrza - bezkonkurencyjna! Mega komfortowe auto, z maksymalnym wyposażeniem, z super oszczędnym silnikiem, relatywnie młode i w rozsądnej cenie. Za tą kasę można kupić Golfa, starszego o 5 lat, totalnie gołego w środku i z cofniętą szafą o 200000km:) Od dziadka z \"niemczech\" :D
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Tutaj MAX. Za ok 10 Tys otrzymujemy auto bardzo bogato wyposażone, wyposażone w jedne z najlepszych na rynku diesli JTD. Niebanalna stylistyka to kolejny plus, chyba że ktoś woli poruszać się kolejnym szarym niewzbudzającym emocji jajkiem (Golfy, Focusy itp itd)
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Rewelacyjnie, pod warunkiem, że kupi się zadbany egzemplarz, a to nie jest łatwe. Na rynku nie ma wielu ofert, a większość z nich to zdechłe szroty z niemieckich złomowisk. Jeżeli trafisz na Lybrę w dobrym stanie, to będziesz zadowolony.
~Arturrro Lublin
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ceny różne nawet powiedziałbym że za niskie. Ale te niskie w ogłoszeniach to coś nie halo . Szukałem swojej 4-5 miesięcy .Znalazłem poszanowaną ,nie kręconą itd ..duzoo by opowiadać .( sprzedaję po wiośnie jakby coś ) kupuje thesis !!!
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto dużo tańsze od swoich niemieckich konkurentów a w utrzymaniu myślę nie kosztuje nic więcej. Każde używane auto wymaga nieco wkładu i wymiany zużytych elementów niezależnie japońskie, niemieckie, francuskie czy włoskie.
~fanfan
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
oceniam bardzo dobrze. wszelkim fanom bawarskich wynalazków, szwedzkich bezpiecznych samochodów oraz z pod znaku gwiazdy życzę powodzenia i dalszego zaślepienia w sponsorowaniu koncernów i wszelkich pseudo serwisów aso i tych innych
~Toper
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Nie ma konkurencji w tej kategorii :-) Wcześniej byłem sceptycznie nastawiony do gadek o "jakości tworzyw i wykończeniu". Zmieniłem zdanie od kiedy mam Lybrę. To naprawdę robi różnicę. Wykończenie i montaż jest super. Polecam!
~Komediant
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Wysoki. Tych aut jest mało. Prawie nikt ich nie zna. Ludzie kochają auta niemieckie solidne niezniszczalne. Rożnie to z tym bywa. Ja mam Lybre za grosze pełny komfort jazdy i bajery których oni nie będą mieli nigdy.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi
7,2
10,2
~filozof71@gmail.com
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Samochód udaje luksusowy - tandetne listwy udające chromy - płatki plastiku obciągnięte folią połyskową która złazi i szpeci to co miało ozdabiać. Koszmarne ceny części oryginalnych i brak zamienników dopełniają obrazu tragedii.
Lancia Lybra Kombi