Lista ocen Lancia Lybra Kombi (74) - Widoczność

Na liście zabraknie 59 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak dla mnie rewelacja! można przeczytać liczne opinie na temat małych lusterek i słabszej widoczności do tyłu...lusterka wprawdzie nie należą do największych ale przy odpowiednim ustawieniu i umiarkowanej wprawie za kierownicą da się wszystko ogarnąć, nie miałem żadnych problemów z wyczuciem tego auta...z przodu ułatwiają to dodatkowo przetłoczenia na masce \"spowodowane\" okrągłymi reflektorami:P
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Nie mam żadnych problemów. W porównaniu do aut produkowanych obecnie lusterka są mniejsze, ale większe niż np. w Roverze 75 który jest limuzyną. Jeżdżę dużo różnymi markami aut wiec nie mam problemów z wyczuciem gdzie kończy się przód i tył. Dodam, że na co dzień samochód użytkuje żona i ona również nie ma żadnych problemów z wyczuciem auta w czym pomaga jej wysoka pozycja za kierownicą.
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak to w kombi, tył trzeba wyczuć (ja nie mam czujników parkowania). Problemem może również okazać się skrzyżowanie. Jeżeli siedzi pasażer na przednim fotel to jego głowa wespół z zagłówkiem fotela oraz słupkiem środkowych tworzy prawie, że ścianę. Musimy się ostro wychylić jeżeli szukamy "wolnej" z prawej strony. Przód czujemy świetnie i nie ma kłopotu na parkowanie na milimetry.
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Lybra to Klasa Compact Premium (rywale to BMW 3,Mercedes C, Audi A4) i na ich tle mogę spokojnie stwierdzić że Lybra pod względem komfortu to faktycznie wysoka półka. BMW e46 jest twarde, podobnie jak Audi A4, myslę że można postawić znak równości pomiędzy Lybrą a Mercedesem C.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Nie miałem nigdy problemów w tym temacie. Jak długo pada to szyby parują (pewnie jak w każdym samochodzie), ale jest 2-strefowy klimatronik, który skutecznie ususza powietrze. Ponadto możemy włączyć funkcję odparowywania szyb, która w kilka sekund pozwoli nam wyjechać z parkingu.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Na szczególną uwage zasługują lusterka boczne. Są duże, sferyczne, zapewniają świetną widoczność, nie tylko podczas jazdy, ale i parkowania. Duże szyby zapewniają doskonałą widoczność dla kierowcy. W lusterku wstecznycm widać całkowicie szybę tylną.
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Nie bardzo wiem co jej zarzucić. Biorąc pod uwagę klasę i wielkość pojazdu, jest super. Nie przeszkadzają jakieś zbyt szerokie słupki, za małe lusterka i tego typu historie. Nie bardzo wiem, co w tym zakresie wymagałoby poprawy.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Dość szerokie słupki przednie trochę ograniczają widoczność, natomiast tylna szyba bardzo przekłamuje odległość za autem, przez co wydaje się że przeszkoda znajduje się tuż za na mi a tak na prawdę dystans ten wynosi około 1 metra.
~kupsztan
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
do przodu ok, do tylu tez, ale lusterka wsteczne wielkosci jajka kurzego, ledwo je widac szczegolnie to od strony pasazera wiec przy cofaniu jest problem, zwlaszcza w nocy gdyz wsteczne swiatlo jest tylko z jednej strony prawej.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra Kombi
7,2
10,2
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Do tyłu dość słaba, polecam czujniki parkowania. Do przodu bardzo dobra, opadająca maska pomaga w parkowaniu. Dość szerokie słupki boczne, trzeba uważać na skrzyżowaniach, ale to urok wielu nowszych aut.
Lancia Lybra Kombi