Lista ocen Lancia Lybra (133) - Ergonomia

Na liście zabraknie 134 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GTI AUTOHANDEL GRZEGORZ IWANICKI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Lancia Lybra
tu rewelka 4.2ropy na trasie to normalka,5.2 w mieście przy włączonej klimie i korkach to jak na autko które waży1300kg spoko przy 160-180km/hpali5.3 wiem bo często ją goniłem na autostradach po caŁej europie a do tego dochodzi coś czego brakuje innym autom PODCZAS JAZDY CIŚNIENIE W KABINIE JEST TAKIE ŻE AUTO W OGÓLE NIE MĘCZY ZROBIŁEM NIĄ ZA JEDNYM ZAMACHEM 3400KM I WYSIADłEM I NAPIŁEM SIĘ JESZCZE PIWA W ŻADNYM INNYM AUCIE NIE OSIĄGNĘŁEM...
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Lancia Lybra
Wielofunkcyjna kierownica pomaga w używaniu radia/cd/kasety (tak, jeszcze pozostała ta skamieniałość audio). Pokrętła i guziczki na swoim miejscu. Na pierwszy rzut oka jest ich sporo ale wystarczy instrukcja aby się przekonać, że tylu opcji nie dało się ergonomiczniej umieścić ponieważ ogromem swoich funkcji powalają. Podłokietnik z przodu pozwala na ekskluzywne podróżowanie bez odrywania ręki od lewarka skrzyni biegów (przynajmniej przy moim...
~Tomisław
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Lancia Lybra
No wszytko spoko, wygląd kokpitu ładny, aczkolwiek materiały dramat, nie wiem kto tu pisze że materiały wysokiej jakości ? Ludzi siedzieliście w autach takich jak bmw albo audi ? nawet opel ma lepsze, wszystko skrzypi i się tłucze, siedzenia wycierają sie moment, skóra pęka, lewarek sie wyciera, kierownica wygląda jak by miała z milion kilometrów !! ładnie może wygląda ale jakość na poziomie fiata

Usterki Lancia Lybra

Lancia Lybra – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Lancia Lybra
z przodu ok. z tyłu też może być. chociaż to kombi i byłem przekonany że mam duży samochód powiem tak: na wakacje z jednym dzieckiem można jechać z dwójką dzieci i bagażami to \"droga przez mękę\" no chyba że uda się wam nakłonić swoje pociechy i tzw ślubną do zabrania mniejszej ilości zbędnych szmat par butów i sam diabeł wie czego jeszcze
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Lancia Lybra
Wszystko pod ręką. Intuicyjne sterowanie zarówno komputera pokładowego, jak i klimatyzacji. Krótko mówiąc wszystko jest tam gdzie byśmy się tego spodziewali. Spore kieszenie w drzwiach i uchwyt na kubki poprawia zagospodarowanie wnętrza i pozwala na utrzymania łady w środku. Fotele w oparciach również mają kieszenie na drobne przedmioty pasażerów tylnych.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Lancia Lybra
Jeżeli ktoś stawia za wzór ergonomii VW to powinien pojeździć trochę Lybrą, a potem pochylić nisko głowę... Wiem co piszę, bo mam od czasu do czasu przyjemność jazdy Borą (w dobrym wyposażeniu i wzorowo utrzymaną) i zarówno w jakości wykonania, jak i dostępności przełączników, guziczków itd., auta te dzieli po prostu przepaść - oczywiście na korzyść Lancii.
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Lancia Lybra
samochód był konstruowany w latach 90, wobec czego na tę klasę już jest trochę za mały - raczej trzeba go porównywać z segmentem C niż klasą C wyższą (laguna, vectra, passat. wyposażenie robi swoje czujnik deszczu, klima, podłokietnik, wszystkie szyby elektryczne, lusterko ściemniane - robi swoje - jeździ sie dobrze.
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Lancia Lybra
Sterowanie w kierownicy radiem- ok ale klimą steruje się już gorzej bo nisko jest panel i przyciski kierunków nawiewu i siły dmuchawy są niewielkie więc preferowane jest włączenie funkcji auto, ustawienie temp. i zapomnienie o regulacji.Reszta super tym bardziej że to automat więc prawa ręka na podłokietniku!
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Lancia Lybra
Masa dodatków, czujników, przełączników - na szczęście ergonomicznie rozmieszczone nie przytłaczają. Jest bardzo dobrze! Schowek przed pasażerem - symboliczny z powodu poduszki powietrznej, ale oprócz tego schowek w podłokietniku, schowki w dzwiach, za przednimi fotelami i w konsoli - na drobiazgi.
~Krzysiek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Lancia Lybra
Mało schowków. Prócz podłokietnika w który wchodzi smarfon i paczka fajek, kufra pasażera na książkę aso i okulary i śmiesznego czegoś kolo kierownicy na dowód rejestracyjny to nic więcej nie ma. Schowki w drzwiach oczywiście średnie ale brakuje czegoś więcej.