Lista ocen Lancia Lybra (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~GTI AUTOHANDEL GRZEGORZ IWANICKI
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
W SWOJEJ KLASIE BIJE WSZYSTKICH A GAMONIE Z GAZET PORÓWNUJĄ JĄ DO PASSATA CZY AUDI A6 NIE MÓWIĄC O TYM ŻE MERCEDES E-KLASA JEST O 1,5CM SZERSZY W ŚRODKU WIEM BO SAM MIERZYłEM OD DRZWI LEWYCH DO PRAWYCH NATOMIAST Z TYŁu jest mniej miejsca niż w passacie ale więcej niż wA4 CZY BMW3 I 5 TESTEM DLA LANCI BYł WYPAD DO SAN REMO NA RAJD SAMOCHODOWY W 4 OSOBY PRZEJECHALIŚMY CAŁą noc 1700km i po zaparkowaniu poszliśmy na odcinki specjalne byliśmy tam...
~sura
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystkie swoje samochody porównuję do posiadanego wcześniej Volvo 850:) Z tego punktu widzenia Lybra wypada tak sobie ale nijak jej do 850:) Biorąc pod uwagę jej klasę i wymiary, wnętrze jest OK. Bagażnik mógłby być większy. Wózek dziecięcy, bez oddzielania gondoli od stelarza, mieści się dość problematycznie. Do tego dochodzi duży pies. Pies dzieli bagażnik ze stelażem, a gondola jeździ na przednim siedzeniu. Plan jest taki, że Lybra...
~Bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Myślę, że w swojej klasie auto jest jednym z pionierów, kierowca i pasażer mają dużo miejsca, podobnie jak pasażerowie z tyłu, mając na uwadze, że z tyłu wieziemy 2 osoby...w 3 robi się już trochę ciasno...dla wysokiego kierowcy mało miejsca nad głową...ja mam 182 cm i nie narzekam:)wyżsi mogą mieć zastrzeżenia. Bagażnik wystarczający, aczkolwiek to małe kombi i nie jest przepastny.
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Mam 190cm, jedyny minus to delikatnie zbyt wysoka pozycja za kierownicą przy moim wzroście. Plusem i to trzeba zaznaczyć bardzo wyraznie jest przestrzeń dla WSZYSTKICH. Audi A4 (bez komentarza auto dla krasnali po amputacji nóg) BMW e46 rownież nie rozpieszcza pod tym względem. Mercedes już daje jakieś pole manewru jednak Lybra kasuje konkurentów w tym temacie
~gov
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Przesadnie obszernie w Lybrze nie jest, ale wysiadać się nie chce. Design wnętrza i jego wykończenie - superliga. Trudno tu doszukać się jakiegokolwiek powinowactwa z fiatem (pomimo, że to ten sam koncern). Fanów germanizmów przekonywać nie będę, bo oni i tak najlepiej czują się w kanciatych szarościach i brunatnościach wykonanych z tworzyw z recyclingu.
~puuniek@interia.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
W bagażniku mieści się duży wózek z gondolą. W środku 4 osoby + fotelik dziecięcy więc nie mam powodów do narzekań. W 4 osoby jest tak jak być powinno, osoby z tyłu mają do dyspozycji nawiew na twarz, na nogi oraz podłokietnik i oddzielne lampki do czytania. Zresztą któż by narzekał siedząc na jasnej skórze :)
~Krzysiek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Kierowca i pasażer dobre. Fotele wygodne, kierowca regulacja ledźwi. Z tyłu juz gorzej przy 1,85 z przodu - z tyłu nie ma miejsca za dużo. Generalnie auto dla 4 osób. W 5ciu to już jest męczarniach na tylnej kanapie nawet na odcinku 50km.
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Z zewnątrz Lybra wygląda na ogromne auto, ale w środku miejsca jest tyle ile w większości kompaktów, wersja kombi nie rozpieszcza też dużą przestrzenią bagażową. Te niedomagania rekompensuje jednak samo wykonanie wnętrza, funkcjonalność i bogate wyposażenie.
~Limak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Miejsca +/- tyle co w Alfie 146. Na pewno mogloby byc wiecej, ale jest dobrze. Bagaznik spory. Chyba 420 litrow wg katalogu. 4 osoby z bagazami sie zabiora. Sprawdzone. Choc minus za waski otwor zaladunkowy. Alfa 146 jako liftback byla praktyczniejsza.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Po maksymalnym przesunięciu fotela kierowcy lub pasażera, na tylnej kanapie robi się ciasno. Jeżeli samochodem podróżują osoby o wzroście max. 185 cm to i pasażerowie z przodu i z tyłu będą mogli się cieszyć miłą podróżą.