Lista ocen Lancia Lybra (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~LeszekBoroch@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Po przejechaniu 7 tys. km moja ocena może nie być obiektywna.Zawsze z dystansem podchodziłem do włoskich aut. A tu miłe zaskoczenie/jak na razie/. Zobaczymy co będzie dalej.
~bleyzer/konin
Kombi 1.9 JTD 110KM 81kW
naprawde wierne i pozyteczne autko fajne w srodku dobrze wykonane, bije dojczwageny na głowęa stylistycznie orgazm ,2takiego nie ma ,klamki zaćmiewają umysł
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Na obecną chwilę jest to moje najlepsze auto z dotychczasowych a jeździłem już kilkoma. Auto ma bardzo dobre wyposażenie, świetne materiały i to coś :)
~pamaj
Kombi 1.6 16V 103KM 76kW
Samochód nietuzinkowy, wyróżniający się w tłumie aut niemieckich, japońskich, francuskich, koreańskich. Luksus za niewielkie pieniądze.
~Eugeniusz.
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Doskonałe auto z duszą, dla ludzi, którzą chcą się wyróżniać i znają się na dobry stylu! Przy tym lubią poszaleć mając tak mocny silnik.
~CoSa
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
świetny samochód niestety źle znoszący zimne temperatury, pomijając kilka drobiazgów to samochód ideał. silnik dynamiczny nawet do 2 tys obrotów żywotny:)
~Archikichot
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
nie wiem co tu pisać nieprzekonany do lancii człowiek musi do niej wsiąść, przejechać trochę i .... stanie się człowiekiem do lancii przekonanym
~"Juras"
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Auto jest piękne, wygodne i niezawodne. Komfortowe wnętrze, doskonały system audio sprawiają, że każda przejażdżka lybrą to przyjemność.
~Kaliszewski
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Ladne i dobre auto. Duzy komfort jazdy. Wyposazenie nawet wersji podstawowej rewelacyjne. 6 poduszek powietrznych, w tym boczne, ABS, EBD, dobry
~Adam
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Udane auto. Drobne, choc denerwujace wady: zbyt wysoko siedzisko kierowcy, zbyt nisko lusterko wsteczne wewnetrzne - utrudnia widocznosc na boki.