Lista ocen Lancia Lybra (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Przestrzeni w aucie jest dużo zarówno dla kierowcy jak i pasażerów. Na nogi nie zabraknie miejsca nawet z tyłu. Pasażerowie z tyłu mają dużo miejsca nad głową. Kierowca ma dużo przestrzeni dla rąk co jest nie do ocenienia.
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Kierownica ustawiana w 2 płaszczyznach, elektrycznie regulowany fotel. Mam 190cm i nie narzekam. Z tyłu nie jeździłem to nie wiem :)Bagażnik 420l o bardzo reglarnych kształtach. Uwaga na wersje bez składanych siedzen z tyłu.
~Grzegorz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
wygodne fotele na pewno zależy od rodzaju wyposażenie fotel kierowcy ma bajer w postaci elektrycznie wysuwającego się podparcia w okolicy lędźwiowej sporo miejsca dla siedzących z przodu jak i z tyłu
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na tę klasę przeciętnie, mam ponad 1,9m i przydało by się nieco więcej miejsca bo czasem dotknę głową o rączkę do podtrzymywania na podsufitce, przydał by się też nieco większy bagażnik jak na kombi.
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jak na w sumie nie duże auto przestrzeni jest bardzo dużo. Przy moich 188cm wzrostu nie mam najmniejszego problemu ze znalezieniem odpowiedniej pozycji za kierownicą. Bagażnik też jest odpowiednich rozmiarów.
~Marcin
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
w aucie jest bardzo wygodnie, podróżowanie w 4 osoby bardzo komfortowe jak na ta klasę, z przodu podgrzewane siedzenia ustawiane elektrycznie w każdym możliwym kierunku, z pamięcią dla 3 ustawień użytkowników
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Podróż w 4 osoby to czysta przyjemność :) W 5 też się da, jednak nie polecam wybierać się w trasę większą niż 1000km. Co prawda, 4 osoby o wzroście ponad 2m mogą mieć ciasno, ale to nie autobus :)
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Przestrzeni jest naprawdę sporo, ale mnie cały czas się wydaje to auto bardzo wąskie. To na szczęście tylko subiektywne odczucie, bo przestrzeń jest typowa dla reprezentacyjnej limuzyny.
~czubax
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wystarczająca ilość miejsca dla kierowcy i pasażera. Z tyłu też ok o ile przedni rząd siedzeń nie będzie za bardzo odsunięty bo wtedy dla pasażerów z tyłu zostanie niewiele miejsca.
~ori
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Duże i wygodne auto, zwłaszcza w trasy. Miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu jest wystarczająco. Chyba że jedzie 5 osób dorosłych to z tyłu może byc mało wygodnie.