Lista ocen Lancia Lybra (157) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Już po zamykaniu drzwi z typowym głuchym, grubym odgłosem możemy ocenić iż samochód będzie dobrze wyciszony. Tak jest w rzeczywistości. Jak już wspominałem przy okazji kultury pracy silnika. Wyciszenie samochodu to najwyższa półka.
~Jarret
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
TO JEST W TYM AUCIE NAJLEPSZE. Przy 160km na autostradzie mozna słuchac w aucie Chopina. Auto jest GENIALNIE wyciszone. Zmusiła do tego konstrukotrów instalacja nagłosnienia Bose ( 6 głosników+subwoofer ). Cisza absolutna!
~Zbyszek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jest w miarę cicho. Silnik na postoju trochę słychać ale w czasie normalnej jazdy słychać już raczej tylko szum kół i powietrza. W zawieszeniu jak coś nie gra to szybko dochodzą nas niepokojące odgłosy.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
W sam raz. W czasie spokojnej jazdy silnik delikatnie mruczy - wiadomo, że pracuje. A jak się wbije gaz w podłogę, to słychać pięć cylindrów, bo przy dynamicznej jeździe ma być słychać.
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wystarczyłoby jedno słowo: \"Bose\":) silnika prawie nie słychać, szum wiatru słychać wyraźnie dopiero powyżej 140km/h, u mnie dość głośne zawieszenie na dziurach ale może po wizycie u mechanika znów ucichnie
~jarmondowicz@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jak dla mnie - rewelacyjne. W końcu to duży diesel, a w trasie przy prędkości 130 km/h można swobodnie rozmawiać. No i dzięki wyciszeniu i świetnemu systemowi audio, można słuchać muzyki w doskonałej jakości.
~Marek ( madamaxx )
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Cicho jak makiem zasiał. w mojej zamontowane jest nagłośnienie firmy Bose które przy dobrym wyciszeniu zewnętrznych hałasów wspaniale brzmi. Jak Lybre to tylko z nagłośnieniem Bose....:)
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wyciszenie super. Głównie dzięki systemowi nagłośnienia, dzięki któremu zwrócono szczególną uwagę na wyciszenie auta. Silnika prawie nie słychać, duży komfort odróżowania nawet przy dużej prędkości.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Auto jest dobrze wyciszone. Przy większym przebiegu może być z tym trochę gorzej, ale i tak całkiem nieźle - na pewno ciszej niż w klekotach z pompowtryskiwaczami (ale to oczywiście moja subiektywna ocena)
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra
6,9
9,7
10,3
~Mariusz
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Wyciszenie mogło by być lepsze, chociaż to może wina nieoryginalnego wydechu w moim aucie - a cena oryginalnego biorąc pod uwagę wiek auta jest totalnie z kosmosu!