Lista ocen Lancia Lybra (134) - Ergonomia

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~puki
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wszystko na swoim miejscu. Minus za oparcie tylnej kanapy, której nie da się złożyć do końca, przez co nie ma płaskiej powierzchni ładunkowej. Nie można w pełni wykorzystać zalet nadwozia kombi.
~yyllaaw@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
wszystko jest na swoim miejscu, dobra odległość centralnego panelu sterowania, obsługa prawie intuicyjna, dobrze umiejscowiony lewarek dźwigni biegów, dobra regulacja fotela i kierownicy
~osmend@wp.pl
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
samochod ktory cieszy w srodku ciezko sie tylko z niego wysiada tak zachwyca swoim wnetrzem i tu mala uwaga polecam dwu kolorowa deske czarno bezowa z bezowymi fotelami ta calkowicie czarna jest bez wyrazu
~rotmistrz88
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jako dotychczasowy posiadacz i użytkownik różnych niemieckich aut stwierdzam że wszystko jest rozłożone logicznie i naprawdę nie trzeba szukać przycisków razem z instrukcją ;-)
~mmmm1313
Kombi 1.9 JTD 105KM 77kW
Bardzo intuicyjna obsługa urządzeń i włączników, duży czytelny kolorowy wyświetlacz jest bardzo praktyczny, za jego pomocą obsługujemy radio i komputer pokładowy.
~fotograf@sebastiankaczorowski.com
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Tu właściwie same plusy. Wszystko pod ręką. No może jedynie usytuowanie włącznika podgrzewania siedzeń i przełącznika regulacji lędźwiowej siedzenia mogło by być w lepszym miejscu.
~zulus
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
wszystko, jak dla mnie , pod ręką. Niewygodne fotel kierowcy, mimo regulowanego wysklepienia pod lędźwiami. Na długich trasach do bani. Mały symboliczny bagażnik, jak na kombi.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wg mnie super. Wszystko na miejscu. Osobiście nie potrzebuje dużej ilości schowków. Natomiast 3 gniazda prądu to jest coś (2 w kabinie, z przodu i z tyłu, i jedno w bagażniku).
~Robert
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
doskonała ergonomia , kupiłem auto bez instrukcji obsługi i nie miałem żadnych problemów z obsługa wszystkich funkcji.Wszystkie przełączniki dokładnie tam gdzie ich się spodziewałem
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra
6,9
9,7
10,3
~Joanna
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Wyobraź sobie, że siedzisz pod palmą na leżaku - drink pod ręką z prawej strony, z lewej olejek do opalania, z tyłu parasol - wszystko na swoim miejscu, nic nie chcesz zmieniać!