Lista ocen Lancia Lybra (129) - Widoczność

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomisław
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
no jak w sedanie, a gadanie że nic nie widać z tyłu to chyba gadanie kierowców co mają prawo jazdy 2 tygodnie, jak sie czuje auto i umie jeździć żaden problem
~atom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
na początku pamiętam, że lusterka wydawały mi się za małe, teraz jestem już przyzwyczajony i nie mam żadnych zastrzeżeń co do widoczności
~KingRoad
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Cofanie tym autem jest dobre dla ludzi z bujną wyobraźnią. Trzeba bardzo uważać przymanewrach wymagających spoglądania przez inną szybę niż przednia.
~tomed20
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Widoczność do przodu i na boki jest zupełnie wystarczająca. Z widoczności do tyłu jest trochę gorzej. Przydały by się czujniki parkowania z tyłu.
~Bartek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Tylko \"4\" bo to kombi :) Widoczność do przodu - BARDZO DOBRA. Kształt przetłoczeń nad reflektorami sprawia, że bardzo łatwo manewruje się na parkingu.
~guzu
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
w kombi troche utrudniona do tylu ale z czasem mozna wyczuc gabaryty samochodu:) do przodu idealnie hmm i jeszcze ta regulacja wysokosci fotela poprostu bajka
~wojtek p.
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
do przodu kiepsko (nawet po podniesieniu fotela). Do tyłu również słaba widoczność. Sprawę pogarsza lusterko wewnętrzne, które zniekształca obraz.
~gumgre@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 20V 154KM 113kW
Jest lepsza ciut bo to SW- kombi ale lusterka są małe i dość szerokie są słupki przednie - muszę się podciągać na fotelu.(chyba mały jestem 175cm).
~stemss
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
widoczność dobra światło cofania niestety jest fatalne nic nie widać jak się cofa ale w końcu to limuzyna ma jeździć do przodu heh :)
~czubax
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Doskonała. Z przodu i na boki no i w wersji kombi również do tyłu - nie potrzebne więc są żadne czujniki parkowania.