Lista ocen Lancia Lybra (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fabian l
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Samochod slaby a szkoda bo jest inny i sie wyroznia.Jakosc wnetrza jest tylko dobra a powinna byc bdb, sporo usterek narazie gwarancyjnych .Mam ten samochod sluzbowo wiec mam to gdzies ale nigdy bym go nie kupil .To samochod dla indywidualistow ktorzy cenia glownie wyglad bo reszta to zaledwie przcietnosc -czyli typowy fiat za duzo tandety i niedokladnosci
~pamaj
Kombi 1.6 16V 103KM 76kW
Ze względu na najmniejszą moc silnika daję ocenę dobrą. Resztę oceniam znacznie wyżej. Lybra to auto nietuzinkowe, wyróżnia się w tłumie, w miarę bezawaryjne, bardzo dobrze wykończone jak na dziecko Fiata z bardzo dobrymi materiałami. Wnętrze to ekskluzywny salon z bardzo dobrym nagłośnieniem. Można się przyczepić do drobiazgów, ale każde auto ma swoje ale.
~jarmondowicz@op.pl
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wyróżniające się auto pozwalające cieszyć się jazdą. Wyróżnia się w tłumie aut niemieckich, japońskich i francuskich, zwraca na siebie uwagę linia karoserii może nie najpiękniejsza, ale nie nudzi się szybko. Daje poczucie wyjątkowości którego, często laicy mówią - \"myślałem, że przyjechał Pan mercedesem\". Jakoś tą obrazę przełykam, bo osobiście nie lubię mercedesów :-)
~voyteq
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Auto spisuje sie naprawdę dobrze zwłaszca w trasie. W mieście może ciut za mały promień skrętu może szczególnie kobiety doprowadzic do płaczu, ale to w sumie drobiazg. Wyciszenie pojazdu rewelacja a system nagłośnienia w standardzie BOSE, gdzie jest lepiej??? Klimatyzacja elektroniczna w dodatku dwustrefowa to kolejny plus. I oczywiśćie piękna sylwetka auta i wyjątkowe wnętrze...
~Stanisław
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Piękne, elitarne auto za niewielkie pieniądze. Koszty serwisowania niewielkie, a przyjemność z jazdy ogromna. Auto bardzo reprezentacyjne, świetnie wyposażone, bezpieczne i bardzo przytulne. W standardzie jest wszystko, ale w wielu egzemplarzach obecne są dodatki których na próżno szukać w innych popularnych autach. To jest auto elitarne i bardzo bezpieczne.
~Ws
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Fajne wyposażenie, wygodna, pali sporo ale nie zawiodła ani razu. Uroda dyskusyjna, mi odpowiada. Dynamika ok. Jak na 283tys km to jest świetnie, stan wnętrza naprawdę ok. Problem - progi i nadkola! Lubią rdzę. Tak czy inaczej, polecam. Mam wersję "drugą od góry", bez gps i telefonu ale z resztą dodatków, które o dziwo działają bezbłędnie :)
~Darek
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wspaniałe auto,nie myślałem że Włosi robią tak dobre samochody,b.komfortowe i super wyposażone(nagłosnienie bose + zmieniarka) silnik rewelacja,umiarkowane spal;anie,zamierzam jeszcze nim długo pojeżdzić jestem tym autem zachwycony(miałem wcześniej Hondę accord,pięć Toyot,nissana 100nx, oraz Octavię 1,9 Tdi) i jak dotychczas to mój najlepszy samochód!
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Jeżeli przeforsujemy w sobie to dziwne dla polaka przekonanie o mitach i odrzucimy je to się okaże iż za nie wielkie pieniądze można mieć luksus, na który musimy wydać o wiele większe pieniądze, jeżeli jesteśmy podatni na mity. Nie mogłem wybrać opcji (braki w stronce) więc podam tutaj bo jest trochę miejsca. Rocznik 2001, 2,4JTD 140KM 305Nm.
~Bartek
Sedan 2.4 JTD 135KM 99kW
przepiękny włoski design,, miłość do szczegółu to jest to, co przyciąga mnie do tego auta jak magnes... auto eleganckie i lekie zarazem, wysublimowanie akutratne - w żadnym szczególe nie przerysowane... doskonałe własności jezdne, dynamika, ekonomiczność - nawet, jeśli wystąpią kiedyś jakieś usterki wydaje mi się, że będzi emożna to wybaczyć...
~Janek
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Żadnych poważnych awarii,parę rzeczy wymieniłem : sprężyny tył ,wydech końcowy, wodziki od mechanizmu podnoszenia szyb, "przepływka", końcówki drążków, łożysko koła tył .Silnik bardzo fajnie pracuje na benzynie i gazie , nie ma problemów z wyprzedzanie. Komfort z jazdy duży, dobrze trzyma się drogi.