Lista ocen Lancia Lybra (134) - Ergonomia

Na liście zabraknie 136 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
mi schowków wystarcza, wszystko pod ręką, kapitalnie wszystko jest podświetlone, a oświetlenie wnętrza ze ściemniaczami to mistrzostwo świata
~czubax
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Duży plus za schowki. Mamy miejsce na monety, karty , napój. Dodatkowo przy skrzyni biegów sporo miejsca w sam raz na portfel i telefon :)
~Piotr Lybra
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód wygodny, płynnie pokonuje zakręty nawet przy większych prędkościach. Jak na kombi to mały bagażnik, porównywalny do skody fabi kombi.
~Andrzej Olecki
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
niemal idealna - utrudniony dostep do przycisku parametrow jazdy jesli butelka/puszka z napojem znejduje sie w przeznaczonym dla niej miejscu
~Grzesiek
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
Wszystko na swoim, miejscu. Bardzo atrakcyjna deska,pięknie zaprojektowana i bardzo dobrych materiałów a nie tandetnych plastików.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Wszystko znajduje się na swoim miejscu i blisko pod ręką, niczego nie trzeba szukać bo przyciski rozmieszczone są intuicyjnie.
~britmen1987
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Samochód mnie osobiście urzekł swym wyglądem jak na 10 letnie auto - przynajmniej w moim przypadku nadal zachowuje klase i styl....
~Limak
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Absolutnie wszystko pod reka, sterowanie intuicyjne. Zmieniarka moglaby byc gdzies w schowku zamiast bagaznika, ale...
~wuka99
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Wszystko pod ręką. Bardzo czytelny komputer, łatwy dostęp do klimatyzacji. Bardzo wysoki standard jak na cenę tego samochodu.
Dziennik kosztów dla Lancia Lybra
6,9
9,7
10,3
~Toper
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Wygodnie, ja się czuję znakomicie, a przejechałem już nią prawie 90.000km (w 3 lata). Brakuje mi większej ilości schowków.