Lista ocen Lancia Lybra (146) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 124 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr Lybra
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Samochód wygodny, przestronny. Siedzenia obszerne. Nie jestem przekonany co do weluru którym pokryte są siedzenia, jak narazie się nie przecierają.
~wuka99
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Dużo miejsca zarówno dla kierowcy i pasażera jak i dla pasażerów na tylniej kanapie. Wygodne fotele, bardzo dobrze ułożony podłokietnik.
~Mario
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Troszkę tu mogę narzekać z racji jazdy Toyotą Camry ale LYBRA jest mniejsza ale za to wygoniejsza te fotele mmmmmy az niechce się wysiadać :)
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Dla czteroosobowej rodziny nie potrzeba nic więcej. Otwór do przewożenia długich przedmiotów w tylnej kanapie przydaje się częściej, niżby mogło się wydawać.
~Krystian
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Podróż w 4 dorosłe osoby plus w bagażniku od każdego bagaż plus cały komp z monitorem 17cali CRT. Przypominam mój wzrost 192cm a osoba za mną nie narzekała.
~ramzsesssssss
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
miejsca bardzoaleto bardzo duzo, w 5 osob to przyjemna jazda i bardzo wygodnie,pasazerowie nie nazekaja. a ze ja mam 195cm i jest swietnie
~andrzejpolak51@wp.pl
Sedan 2.4 JTD 135KM 99kW
jestem kierowcą 179cm. wzrostu dość korpulętnym,miejsca mam dosyć,pasażerowie także nie narzekają,nawet w pięć osób na trasie ok 200km.podróż jest nie męcząca.
~Lindas
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Nie wiem jak osoby o wzroście siatkarzy, ale ja czuję się w aucie doskonale. Miejsca dużo, fotele super wygodne i komfortowe.
~Przemek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Kierowca jak i pasażerowie mają przestrzeń na nogi. Wyższe osoby mogą mieć natomiast zbyt blisko sufit. Jednak dość wysoko się siedzi.
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
z przodu luksus, z tyłu raczej standart w tej klasie, mogłoby być więcej miejsca na nogi dla wysokich pasażerów