Lista ocen Lancia Lybra (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~niecałe 2 lata
Sedan 2.0 20V 150KM 110kW
Za 100 tys. zł można było spodziewać się więcej, poza tapicerką (rewlacja) i nagłośnieniem BOSE to auto nie jest przystosowane do polskich dróg. Kolejną wadą jest mały bagażnik. Usterki są fatalne, a do tego serwis bardzo drogi
~Henryk
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
samochód bardzo ładny, super nagłośnienie (bose), ale AWARYJNOSC mam już zapisaną całą książke gwarancyjną, gdyby nie 2-letnia gwarancja to poszedłbym z torbami, bezwzglednie zakup opcji rozszerzenia gwarancji na trzeci rok
~Zomb
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
Rewelacyjne auto , bardzo wygodne, dobrze wyposazone , inne niz wszystkie inne ;-) W planach mamy drugie dziecko i zamiane auta na wieksze , oby kolejne moje auto sprawowalo sie jak Lybra!
~YOGI
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
miałem kilka aut, wieloma jeździłem zawodowo i okazjonalnie, dla przykładu, E-klasa, 2.9 diesel w automacie z bajerami - po powrocie z Niemiec ból pleców i ogólny zastój kończyn, Lybra jest wolna od tego
~jarek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
auto do zakochania, nie tylko praktyczne, niezawodne i oszczędne ale ma jeszcze to coś -trudno to opisać - obok tego auta mało kto przechodzi obojętnie. Prowadząc LANCIĘ czujesz się wyjątkowo:)
~zolw-ninja
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Cóż,auto z klasą,którego nie spotyka się na każdym skrzyżowaniu.Wbrew obiegowej opinii auto naprawdę niezawodne i dobrze wykonane.Jezdzi mi się bardzo dobrze i myślę,że jeszcze długo moją lybrą pojeżdżę.
~Arturrro Lublin
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Kolejne moje auto ale takiego jeszcze nie miałem !!! Miałem renault x 3 , wv , forda ..inne . Ale lancia lybra jest autem super na Polskie drogi. Blacharka super ,wygląd super - klasyk
~tomed20
Sedan 1.9 JTD 115KM 85kW
Z samochodu jestem bardzo zadowolony. Jest wygodny, komfortowy, niepospolity. W tym przedziale cenowym nie znajdzie się nic lepszego. Wielkim plusem dla mnie jest oryginalnośc tego samochodu.
~dar1usan
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Ogólnie autko pod względem technicznym i wizualnym prezentuje się bardzo okazale, zwłaszcza, że linia nadwozia jest rzadko spotykana i napewno będzie zwracać uwage przechodniów i mijających nas kierowców:)
~Łukasz
Kombi 1.8 16V 131KM 96kW
wberw pozorom to samochód przyzwoity. Gdy będzie dobrze obsługiwany (poza siecią ASO) można tym pojeździć. za wyborem przemiawia super wyposażenie i to że w zasadzie samochód nie rdzewieje.