Lista ocen Lancia Lybra (176) - Całokształt

Na liście zabraknie 94 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Cartman
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Szukałem samochodu ponad 6 miesięcy. Wynikiem moich analiz i poszukiwań jest właśnie Lybra. Jestem z niej bardzo zadowolony. Super jakość. Silnik 2.4 jtd wymiata (planuje wirusa do 160 KM)
~Mirek
Sedan 1.9 JTD 105KM 77kW
Idealny samochód dla ludzi chcących jeździć czymś oryginalnym! Jeśli jesteś wymagającym kierowcą, z pewnością się nie zawiedziesz. Lancia Lybra to połączenie doskonałego gustu, komfortu oraz klasy!
~andrzej
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Ogólnie pech przy zakupie.Słaby lakier.Szkło lamp przednich powinno być nowoczesne nie żłobione,klimatyzacja jak i system przeciw "poceniu" się szyb mało wydajne,słabe wyciszenie wnętrza.
~jadwiga
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Auto jest z wyglądu piękne, system nagłośnienia BOSE gra bardzo dobrze, Podróżuje się nim bardzo wygodnie. Ale częste wizyty w warsztacie to wszystko psują. dobrze że jest dwa lata gwarancji
~Gustaf
Sedan 1.6 16V 103KM 76kW
Bardzo mile autko, 1000 razy bardziej wole to niz VW lub BMW. Cena jest idiotyczna, ogromny spadek na wartości. Generalnie auto dla hobbystow. Ale ja lubie Lancie, w samej nazwie jest juz cos milego.
~Marcin
Sedan 1.8 16V 131KM 96kW
Auto bardzo komfortowe, estetyka wnętrza bardzo wysoka, ekstra nagłośnienie marki Bose. Silnik 200 jechałem. Wkłady własne jedynie w wodziki do szyb w drzwiach.
~lyreco
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Jest to bardzo komfortowy samochód, wyróżniający się spośród pozostałych samochodów nietuzinkową stylistyką, a także bogatym wyposażeniem za nie wielkie pieniądze.
~Pablo
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Rewelacja - polecam, ale podobno trzeba uważać na poszczególne egzemplarze, więc przed zakupem warto dokładnie wszystko sprawdzić, ale jak trafisz tak jak ja na udany to JEST SUPER!!!
~leszek0250
Kombi 2.4 JTD 150KM 110kW
wygląd. przyjemnosc z jazdy...., stosunek jakosci do ceny....cena sama w sobie detale sprawiają ze wsaidając do innego autka - najczesciej am sie wrazenie ze wsiada sie do karawanu
~swinoga@wp.pl
Kombi 2.4 JTD 135KM 99kW
Super auto za nie duże pieniądze! B.komfortowe,silnik rewelacja,b.cichy,wyposażenie extra ! Miałem 6 tojot ,hondę,nissana,Octavię ale takiej bryki jeszcze nie posiadałem