Lista ocen Lancia Phedra (11) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Minivan 3.0 i V6 24V 204KM 150kW
Tu zaznaczam, że mój egzemplarz nie był w stanie wzorowym gdy był kupowany. Jednak do tej pory padł tylko rozrusznik co chodzi o mechanikę. Wkurzają pokrywy zaworów, które puszczają z wiekiem olej. I nieszczelne szyberdachy, pięta achillesowa eurovanów. Poza tym nie ma z Lancia problemu mimo opinii, że to wciąż psujące sie auta, w dodatku konstrukcyjnie pochodzące z francji.
~Seneszal
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Większych problemów nie miałem Czasem głupieje jeśli chodzi o jakieś drobiazgi, jak np. automatyczne składania lusterek po zamknięciu kluczykiem (zdarza się, że nie chce zadziałać za pierwszym razem) czy elektryczne podnoszenie szyb (zdarzyło się, że wciskałem podnoszenie a samochód opuszczał). Sporo elektroniki, podświetleń przycisków itp. Czasem jakiś drobiazg może zaszwankować
~Adam
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
co nieco remontu zawieszenia, ale ogólnie posiadam auto zadbane więc nie ma wiekszych usterek. Delikatna elektronik czasem pokazuje nieprawidlową dawkę paliwa, ale mam swój kabel diagnostyczny i kasuje to.
~Melusiek
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
uszczelka drzwi bocznych musze kupić w ASO bo nie ma zamienników a tak wszystko pasuje z peugeota, fiata czy citroena
~lyreco
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Na razie wszystko w porządku jedyna usterka dotyczy czujnika parkowania, ale takiego już kupiłem
~Uncio
Minivan 2.2 JTD 128KM 94kW
Powyżej 250 tys. km zaczynają się usterki układów elektrycznych.
~Mario
Minivan 2.2 JTD 128KM 94kW
przez poł roku nic, choć w pośpiechu przesuwając fotel urwałem dźwignie :(
~Jan
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Jedna przepalona żarówka światła mijania- wymiana możliwa w ciemnościach.
~PASIK
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Na razie wymiana materiałów eksploatacyjnych wystarcza.
~Paweł
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
jak się dba to lać do pełna i w drogę