Lista ocen Lancia Phedra (11) - Silnik

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Minivan 3.0 i V6 24V 204KM 150kW
V szóstka to stara konstrukcja z Francji. Zadbana służy długo i daje dużo radości z jazdy. Ale... ma swoje problemy w postaci przecieków pod pokrywami zaworów, które są drogie a zamienników brak. Drogi rozrząd i kłopotliwa wymiana. Duży silnik i ciasnota pod maską równa się załamaniem u wielu mechaników, więc trzeba szukać takich z głową i doświadczeniem. osiągi jak na dwutonowe auto znakomite choć czterobiegowy automat jest trochę za słaby i...
~Melusiek
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Na razie wszystko OK zainstalowałem instalację LPG i wyskoczył check engine ale sie nei przestraszyłem bo tak w niektórych autach jest komputer poprostu dostał inne parametry paliwa i zwariował błąd skasowałem 300km przejechałem nei wyskoczył ponownie zobaczymy czy nie będzie świrować
~PASIK
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Silnik o bardzo dobrej kulturze pracy. Elastyczny i cichy. Świetnie współpracuje z automatyczną skrzynią biegów. Jedyny minus to trochę mała moc jak na tą masę auta co skutkuje większym spalaniem w mieście.
~Seneszal
Minivan 2.0 16V 136KM 100kW
Jeśli chodzi o niezawodność, to problemów nie mam. 136 KM w dość dużej budzie osiągów za bardzo nie ma. Wlecze się, ale wyprzedzić cośtam się da. za to spalanie przyzwoite.
~lyreco
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Trochę za słaby do tej masy auta, ale podobno chip wiele wnosi i jest znacznie lepiej. Ogólnie do w miarę dynamicznej jazdy wystarczy, w końcu to nie wyscigówka.
~Marcin
Minivan 2.2 JTD 128KM 94kW
Wspaniały silnik 2,2JTD (lub HDI jak kto woli) nie zmienia to faktu, że to bardzo udana konstrukcja.
~Jan
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Bardzo cichy. Duże problemy z uruchomieniem przy temperaturze poniżej -10 stopni C.
~Wojtek
Minivan 2.0 JTD 110KM 81kW
Silnik dość elastyczny lecz trochę za głośny.
~Adam
Bez uwag, cichy , spokojny
~Mario
Minivan 2.2 JTD 128KM 94kW
Jak na diesla, to nieźle.