Lista ocen Lancia Thesis (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~zyx
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
ogromna utrata wartości sprawia, że siedmioletni, bardzo dobrze utrzymany thesis ma świetny stosunek ceny do tego co otrzymałem. Mam zamiar jeździć tym autem przynajmniej przez kolejne trzy lata i stracę na nim dużo mniej niż na alternatywnym, leasingowanym i nowym produkcie niemieckiej motoryzacji, na który skąd inąd pewnie przyjdzie czas,...jak będę stary.
~Optymista
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Materiały znakomite, jeśli kupi się auto z prawdziwą dobrze wyprawioną skórą ( poltrona frau ) a nie ze skóro podobną lub \"szmatą\" to po sporych przebiegach trudno jest dostrzec zmęczenie materiału. Przyciski nie wycierają się jak w inny samochodach i wykonane są na porządnych materiałach i częściach w końcu zostały też montowane w Maserati Quattroporte.
~arti56@wp.pl
Sedan 2.4 20V 170KM 125kW
Za takie pieniądze to naprawde polecam ten pojazd. A jedno co mogę powiedzieć to ten model mimo to że jest już na polskim rynku od 4 lat to nadal robi wrażenie na ulicach i ludzie się oglądają ,Panienki też. Jeśli kogoś stać na to cudeńko to polecam gorąco
~Bartek
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Mój model jest w dobrym stanie, jak się dba tak się ma. To nie auto dla jakiegoś ogra który zamykając drzwi wciągnie cały boczek drzwi do środka.
~Sceptyk
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
Straszny spadek wartości, mimo to ludzie boją się kupować ten model, jakoś mnie to nie dziwi.
~Konrad
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Samochody używane są stosunkowo tanie. Jakość bardzo wysoka, To jest luksusowe auto.
~apoczta2@wp.pl
w samochodach 2-4 letnich nie ma sobie równych
~marcin
Sedan 2.4 JTD 175KM 129kW
nowa kosztuje majątek , ale ceny uzżuwanych są okazyjne!!
~Vieri
Sedan 3.0 V6 215KM 158kW
Kupiłem używaną, bo nowa jest dość droga.
Dziennik kosztów dla Lancia Thesis
8,9
14,5
~Rafał
Sedan 2.0 20V Turbo 185KM 136kW
Auto warte uwagi za tą cenę.