Ocena kierowcy - Land Rover Defender III 90 Station Wagon

maroco2, 9 lat temu
Silnik 2.4 TD4 122KM 90kW
Rok produkcji 2009
Land Rover Defender III 90 Station Wagon 2.4 TD4 122KM 90kW 2007-2011 - Oceń swoje auto
Inne : To że tak mnie zafascynuje!:)
Układ hamulcowy : Nierównomierne zużycie klocków hamulcowych tył. Konieczność częstej wymiany wymiany co 7000 km.
Zawieszenie : Gumy amortyzatorów tylnej osi
Auto nie dla każdego. W kabinie jest dość ciasno. Na tylne siedzenia wchodzi się przez bagażnik i jest to dość niewygodne. Twarde zawieszenie. Trzęsie na nierównych nawierzchniach. Można by jeszcze wiele pisać o niedoskonałościach tego auta. Dla tego nie jest dla każdego. W terenie - niezastąpiony ale trzeba mieć dobre opony. Poza drobnymi usterkami w układzie hamulcowym i problemy z zawieszeniem tylnej osi, samochód działa bez zarzutu. Ja jeżdżę nim niemal codziennie do pracy i w pracy. Ani chwili nie żałowałem niemałej kasy, której na niego wydałem i nigdy nie będę zapewne obiektywny w jego ocenie. Jeśli ktoś będzie miał wątpliwości przed jego zakupem to odradzam:)
75 000km - żadnych problemów. Dość dynamiczny. Spalanie na rozsądnym poziomie
Krótka jedynka. Dobra do jazdy w terenie. Stuki przy szybkiej zmianie biegów. Ten typ tak ma:)
Do przodu dobra. Wysoka pozycja za kierownicą. Szerokie słupki między drzwiami a szybą tylną boczną - ograniczają widoczność.
Ok
Zimą na krótkich przebiegach auto niedogrzane. Ale to chyba domena każdego diesla.
Na szczęście jestem średniego wzrostu dla osoby powyżej 185 może być ciasno za kierownicą i na tylnych siedzeniach.
To nie jest luksusowy suv
Na razie bez większych awarii.
Mółby być tańszy
Niestety wystąpiły. Hamulce i zawieszenie