Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (24) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Stale kontroluję spalanie silnika i na razie miło mnie zaskakuje. Zazwyczaj pali niewiele ponad 7 litrów. Przy cięższej jeździe może nieznacznie przekroczyć 8. W codziennej jeździe (mam około 30 km do pracy przez miasto i poza miastem) pali pomiędzy 7,2 - 7,5 na 100 km. Stanie w korkach też wydaje się nie mieć zbyt wielkiego wpływu na spalanie. Jeżdżę tym autem w Irlandii i ceny części są bardzo podobne do cen samochodów innych marek z niższej...
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Spalanie na poziomie: minimalne latem: 7.2 maksymalne latem: 7.6 minimalne zimą: 7.8 maksymalne zimą: 8.5 A poza tym: pakiet startowy (oleje, filtry itd): 600 zł regeracja turbiny: 1400 zł akumulator: 300 zł czujnik światła stopu: 200 zł Wszytskie ceny z wymianami albo robiłem sam; wydaje mi się że w porządku.
~palor (at) gazeta.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
jak ktoś decyduje się na 4x4 do tego Land Rover do tego automat to nie może oczekiwać niskiego spalania. Przeglądy w ASO to porażka - trzeba szukać serwisów niezależnych, pliwo w mieście 11 litrów diesla, trasa ok 8 ale to jest automat
~bialasowa12@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
mieści się w 10, nigdy nie przekroczył przyczepa i autostrada jednak ciężar i gabaryty. normalnie ok 6,5l.po mieście nie jeżdżę. naprawa po stłuczce maska błotnik lampa wahacz, warsztat wysłał faktury do TU na 14tysi.
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
ja serwisowałem sam części są dostępne zamienniki nawet nie najdroższe, czasem się coś lubi zepsuć osobiście to najwięcej problemu miałem z napdędem, mechaniżm szyby w drzwiach bagażnika.. i inne pierdoły
~323@tlen.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
ceny częsci to kosmos , teminy sprowadzenia [ żeby czekać 4 tygodnie na przegób] a serwis w olsztynie to patafiny koszt wymiany roz. to ponad 2000 a przegób to 500 za robocizne plus 950 za przegób
~drpiotrczyz@tlen.pl.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
zużycie paliwa OK , max 11 l. i trzeba mocno jechać , serwis autoryzowany tylko dla lorda zwł.w w-wie,lepiej mieć zdolnego mechanika który zazwyczaj bardziej się stara niż ASO
~Ziomek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Jadac autostrada srednio 140km/h auto spalilo 7,5litra, w miescie spala troche powyzej 8 litrow (a wcale nie jezdze specjalnie delikatanie)
~Wiktor
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
9.03l/100km po przejechaniu 15,000 kilometrów. W trasie 7,5-8,5l/100km, w mieście maks 11,9l/100km. Oleje etc. bez zarzutów.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
8,1
~Hudy
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Wszystkie części drogie, ale jak ktoś szuka tanio to niech kupi VW golfa lub pasiora dla wsiurów... Spalanie - bajka!!!
Land Rover Freelander I Hard Top