Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (28) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
po 27000km wysiadło serwo hamulców. Konieczna była wymiana na nowe, sprowadzane aż z Niemiec ( w Polsce nie było).Wymiana stacyjki z imobilajzerem. Trzeba było wymieniać po raz drugi paski napędu alternatoa, pompy, itp. Akumulator wytrzymał 3 lata. Samochód garażowany i używany cały rok równomiernie.
~rafal@3www.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
problem ze sprzęgłem wiskozowym po około 180000 km jazdy częściowo w terenie (w serwisie 3500 w Anglii 1500 zł) Przegub na wale podobnie jak wyżej, objawy stukot przy pełnym skręcie na 1 cena 2500 zł dostępne w salonie przy zakupie I połówki wału (dla mnie bez sensu)
~jachup@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Ja zdemontowałem wał napedowy do tylnego mostu. Pozostał tylko przedni napęd. Naprawa tylnego napędu to 10000zł. Jest to ewidentna bzdurą. Ostrzegam przed kupowaniem u tych co rozbierają takie autka. Ceny sa prawie takie jak za nowe części.
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
wtryski jak na forum czytałem to często problemy z wiskozą też przegub na wale który napęd na tył niestety trzeba nowy wał kupować chiński sie ukręcił mi po 1,5 roku
~bojol@xl.wp.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
na trójce odzywa się skrzynia co przy tym przebiegu jest niedopuszczalne , uszkodzeniu uległa pompka webasta , mam wyciek albo uszczelka miski , albo zimering - sprawdzamy
~elza
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Wymieniłam reduktor, sprzęgło, teraz skrzynia biegów. Bilans: Mam go od roku (zrobiłam prawie 50 tys. km) w serwisie raz w miesiącu, na lawecie dwa razy.
~Michał J.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
1000km i wąż chłodzenia do wymiany. Po 4000km miewał problemy ze skrętem, co podniosło raz poziom adrenaliny. Ah, extreme, extreme, extreme...
~Ziomek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
padla mi tylko elektryczna szyba - ale jesli ktos potrafi majsterkowac to zrobi to samemu a koszt to kilkanascie zlotych i kilka godzinek spedzonych w garazu
~koton
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Balem sie o niezawodnosc po przeczytaniu niektorych komentarzy, ale jak na razie bez powazniejszych usterek
~mm
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
cieknąca pompka hydrauliczna sprzęgła 400PLN, silnik padł po 60tys km, wymiana silnika itd.
Land Rover Freelander I Hard Top