Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (20) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Greg
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Wygodne fotele, zarówno z przodu jak i z tyłu. Sporo miejsca w środku. Jeśli fotel kierowcy miałby regulację wysokości dałbym całe 5 a tak jest jak dla mnie jest 4,5. Niestety dla wysokich osób (takich jak ja - 1,94m) miejsca za kierownicą jest tylko tyle ile potrzeba i nie ma prawie żadnego luzu. Nadal jednak uważam pozycję kierowcy za dość komfortową, choć ktoś wyższy o 10 cm ode mnie mógłby mieć już całkiem inne zdanie na ten temat.
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Tutaj ocena jest mocno subiektywna, ponieważ patrzę z pozycji 19-latka, który przewoził raczej jedną pasażerkę, niż rodzinę z dziećmi :D jednak miejsca w środku jest sporo, z tyłu też nikt nigdy nie narzekał, jedynie przy wsiadaniu wysiadaniu z tylnej kanapy w wersji trzydrzwiowej. Bagażnik nie za duży, ale na 2 osoby idealny :)
~bialasowa12@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
mam wersję czteroosobową ale jeżdzimy zazwyczaj w dwójkę w zupełności wystarcza, ale coś przewieść to już problem, chyba że jakiś mało gabarytowy to wtedy nawet z dużym ciężarem [kafelki] idzie.
~Jaro
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
tak z przodu jak i z tyłu mozna sie spokojnie i wygodnie rozłożyć w lecie ściągana tylna część dachu ryzykując mandat mozna tam postawić jakieś laski i pobawić sie w słoneczny patrol:P;)
~Wiktor
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Przestronne wnętrze, w wersji 3d niewygodnie wchodzi się na tylną kanapę, ale jest na niej wystarczająco miejsca nawet dla 2 osób w dłuższej trasie.
~polarfox
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
ok. ale siedzenia to tylko fiat ma gorsze.mechanizmy w siedzeniach blokowaly sie tak, jak jeszcze w zyciu nie wdzialem.po prostu badziew do kwadratu. serio!
~Hudy
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Rewelacja!!! W końcu pasażer przy odsuniętym na maxa foteku jedzie wygoodnie, bagażnik to potwór. Ogromny i fajny.
~Kernitek - Włocławek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Miejsca sporo , jest wygodnie zarówno z przodu jak i z tyłu (4 dorosłe osby po ok. 180 cm wzrostu i słusznej tuszy.)
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Schowki w desce przed kierowcą i pasażerem beznadziejnie płytkie, irytujące. Angielski dowcip a nie użyteczny do czegoś schowek.
~drpiotrczyz@tlen.pl.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
mam 175 cm i dla mnie super widocznie Angole to nie giganci,dzieciaki /małgośka i wojtek /z tyłu mają jeszcze lepiej
Land Rover Freelander I Hard Top