Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (34) - Silnik

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
1951ccm w dieslu od BMW, z turbiną produkcji Land Rovera dawało radę. Nie był to demon prędkości ani przyspieszenia, ale wyprzedzanie nie stanowiło problemu. Prędkość przelotowa to ok. 110 km/h przy 2800 obr/min. Oprócz wspomnianej turbiny nie siadło nic :D Aha, no i strzec się jak ognia silnika 1.8 w benzynie, podobno straszny syf.
~Hudy
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Dawno temu miałem diesla, a ten bardzo poozytywnie mnie zaskoczył. Cicho pracuje, tyrkoce sobie, nie bierze grama oleju, przy zimnym silniku troszke trzeba uważać, ale jak osiągnie swoją temperature to istny diabeł, chociaż dopiero od 2 tys. obrotów. Bardzo oszczędny.
~landrov
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Jak na tej wielkości pojazd - silnik za słaby. Do 120 km/h jakoś szedł, aczkolwiek nie bez oporów. Wyższe prędkości to już dla auta męczarnia. 2,0 TD - pamiętajmy - to jednak nie wyścigówka...
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Silnik diesel 98KM dobry. Na autostradzie ciągnie śr.obciążony samochód do 160 km/h bez trudu. Kultura pracy -trochę za głośny, ale to głównie wina złego wtyciszenia komory silnika i kabiny.
~Kernitek - Włocławek
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Pełne zaskoczenie , jest bardzo elastyczny , żwawy a mogło by się wydawać ze to tylko 112 KM , naprawdę silnik jest bardzo przyjazny dla kierowcy.
~polarfox
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
nie nawalal, ale slaby . samochod mial charakterystyke jazdy traktora.112 KM to zbyt malo jak na taki samochod.w nast. wersji to poprawiono.malo elastyczny.
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
jak na większości forum pisze.. w granicy 160-170tys robiłem wtreyski koszt regeneracji ok 1000zł niema tragedi
~Marcin
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Chyba najlepszy podzespół w tym samochodzie.Jednak nie ma miodu.Jak zimny bardzo głośno w środku.Problem z pompą wtryskową.D
~mr. Hyde
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Pracuje ładnie, dość mocny turbinka fajnie chodzi. Względem VW 1.9 TDI, który jest dla mnie ideałem to jest bardzo dobrze.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
8,1
~Adam Tas
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
fajnie sie prowadzi,duzy moment obrotowy. ale podejrzewam,ze silnik 2.0 xdi jest jakby troche za mały to tej wielkiej budy.
Land Rover Freelander I Hard Top