Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Uważam, że za 12400 zł, czyli za tyle, za ile go kupiłem, stosunek jakość/cena jest dobry. Za mniejsze pieniądze miałbym Vitarę, za trochę większe BMW serii 3 w cabrio (za takimi też się rozglądałem), ale wybór wydaje mi się być wporzo.
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
przekładka jest dużo tańsza niż wersja angielska Jak ja kupowałem to różnica w wersji po lifcie była gdzieś 10tyś gdybym miał teraz kupować landrowera i zapłacić taką różnice to wolałbym po oszczędzać parę miesięcy więcej i to dołożyć niż kupic Anglika
~i.wasilewski@ neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Japońskie i koreańskie SUV-y są jakościowo lepsze i tańsze, a za sam ładny wygląd nie opłaca się dużo więcej płacić za Freelandera. Brytyjczycy są zarozumiali w ocenie własnych samochodów. Czas zejść na ziemię, polskim dielerom też.
~Roman
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
....bardzo lubię to auto . Ci co piszą b. negatywne uwagi to nie mieli jeszcze innych aut . Freelander jest moim 10-tym autem. Jeśli auto nie było \"bite\" będzie super jeżdziło.
~palor (at) gazeta.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
to też za czas jakiś - kupiłem auto europejskie, stosunkowo nowe bdb wyposażone przez to drogie. jaki jest stosunek jakości do ceny? nie mam pojęcia okaże się w praniu
~Greg
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Jak na Irlandzkie ceny to chyba najtańszy SUV. Jakość jest też bardzo dobra. No chyba, że po prostu trafiłem na bardzo udany samochód i inne mają niższą jakość.
~Adam Tas
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
dałem za niego 6000 funtów z gwarancją od dealera, ale może następnym razem dołożę trochę pieniędzy i skuszę sie na grand-cherokee?
~Jaro
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
za 20-25 tys niewidze lepszej propozycji drogie jak cholera RAV 4 wymiękają tak w terenie co na trasie
~Michał J.
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Trochę za drogo. Brakowało mi duszy w tym aucie. Aktualnie mam Cherokee 2,5TD - fenomen.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
8,1
~landrov
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Przed kupnem freelandera powinno się 10 raz zastanowić - nie jest tani, a czy przyniesie radość z jazdy?
Land Rover Freelander I Hard Top