Lista ocen Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW 1998-2006 (23) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 35 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jasiu
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
tu znów można dużo zażucic Polskim "MAGIKOM" którzy robią przekładki nagrzewnica przespawana, a angielska chyba też jakoś mniej wydajna mam wrażenie że przednia szyba jest cięsza bo jakby nie garaż to jak w grudniu zamarznie do do marca sie nie roztopi (mimo ze w samochodzie sie nagrzeje do +26st bez problemu)
~bialasowa12@neostrada.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
w porównaniu do volkswagenów cieniutko. z domu zawsze mam z górki więc silnik pracuje prawie na luzie rozgrzewa się dopiero po 10-ciu kilometrach a w kabinie ciepło po 30. trzeba pilnować i wymieniać filtr kabinowy. klimatyzacja tylko z nazwy.
~Jaro
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Fakt na nagrzanie trzeba troszke poczekać ale jak się już zagrzeje to dmucha tam gdzie trzeba i tyle co trzeba tak ze w porządku, klimatyzacje miałem okazje testować w 35*C i jak dla mnie super
~rafal@3www.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Chwile trwa zanim się nagrzeje do pełnej mocy ale potem upal no chyba ze się ma wersje z webasto to od razu przyjemnie, natomiast w klimie lubi padać czujnik parownika ok 400 zł ale da się go obejść.
~Filip
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
W wersji z klimatyzacją manualną ciężko było wyczuć moment między "chłodne powietrze" a "sauna". Jednak po kilku tygodniach wprawy problem znikał. Klima okej, chłodziła jak należy.
~Adam Tas
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
wentylacja przy 3 troche hałasuje, klima zmraża przestrzeń bardzo szybko i efektywnie. co do nagrzewania to troche powoli nagrzewa sie wewnątrz.
~bojol@xl.wp.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
grzeje długo , ale mam webasto więc jest dobrze , minus bo szyby tylne mocno parują i trzeba jeździć z włączoną klimą
~palor (at) gazeta.pl
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
bez uwag - klima chodzi i jak co paruje to po paru sekundach jest sucho, grzanie też nieźle
~Greg
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Bardzo dobra. Samochód szybko się nagrzewa w środku po jakichś 5 minutach jazdy. Klimatyzacja też w porządku.
Dziennik kosztów dla Land Rover Freelander I Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
8,1
~mr. Hyde
Hard Top 2.0 TD 112KM 82kW
Bez peoblemów - to duże auto troche się musi nagrzewać czy chłodzić, ale klimatyzacja jest dobrze dobrana .
Land Rover Freelander I Hard Top