Ocena kierowcy - Land Rover Freelander II

Silnik 3.2 i6 233KM 171kW
Rok produkcji 2008
Land Rover Freelander II 3.2 i6 233KM 171kW 2006-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : świetny!
to był doskonały wybór jeśli ktoś chce porządnego samochodu z dużą mocą, świetnie wyposażonego to jest to właśnie mój Free ;) zapomnialem jeszcze dodać o świetnym systemie terein response, w zimie świetna sprawa. Freelander II z benzynką 3.2 i LPG to dla mnie idealny samochód.
Silnik rewelacja, 233km niespełna 9 s do setki jak na SUV-a to świetne osiągi a przy tym dzieki LPG bardzo ekonomiczny
bardzo sprawna, korzystam glownie z trybu manual bo lubie decydować na jakim biegu jadę, chociaż automat też działa bez zastrzeżeń
bardzo precyzyjny i komfortowy
nie mam zastrzeżeń
wszystko jest pod ręką
bardzo sprawnie działa , przy -20st po około 2-3 minutach rozgrzewki w samochodzie gorąco, klimatyzacja, nawiew dziala świetnie trzeba tylko filtr systematycznie wymieniać
mam 180cm miejsca mi nie brakuje jest go aż nadto, pasażerowie z tyłu wygodnie mogą podróżować
słychać delikatny pomruk rzędowej szóstki :) a powyżej 3500 obrotów to miod na moje serce, doskonaly odglos silnika
i tutaj was zaskoczę 3,2 6-cylindrów rzędowy a przy zamontowanej instalacji LPG Prins VSI spalanie jest doskonałe w przeliczeniu na benzynkę to 10,7 litra/100km w mieście a mam ciezką nogę, w trasie to 7-7,5 litra. Przy tej mocy to genialny wynik. Żaden diesel tego nie dokona, ten sam model w Dieslu pali około 12 w mieście przy mocy o 1/4 mniejszej.
nie byl tani ale zdecydowanie warty swojej ceny, po 4 latach widze wszystkie jego zalety
73 000 km na razie totalnie nic, wymieniałem kolecki (standard) oraz tarcze przednie przy 65 000 i to wszystko.
brak
Land Rover Freelander II