Oceny Land Rover Range Rover Evoque II SUV 2.0 Si4 200KM 147kW od 2019

Land Rover Range Rover Evoque II SUV 2.0 Si4 200KM 147kW od 2019 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Land Rover Range Rover Evoque II SUV 2.0 Si4 200KM 147kW od 2019

2,4
~robert
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Jestem posiadaczem nowiutkiego Range Rover Evoque i po 4 tysiącach kilometrów zaczęły mi bić przednie tarcze, serwis wymienił je stwierdzając, że były wadliwe. Po kolejnych 4 tysiącach km problem powraca, na nowych tarczach i serwis twierdzi, że to nie ich problem, ponieważ jest to cześć eksploatacyjna i nie interesuje ich fakt, że zrobiłem na nich tylko 4,000 km. Za wymianę dwóch tarcz żądają ode mnie kwoty rzędu 4 tysięcy złoty - auto ma...
2,5
~Janek P
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Zdecydowanie omijajcie to auto z daleka, układ hamulcowy - dramat, zużywa się w 10000 km!!, zawieszenie głośne - pojawiły się luzy. Gwarant (serwis) twierdzi ze to kwestie eksploatacyjne :) więc kupiłem i to mój problem :) Nie będę już wspominał o całej reszcie problemów - klamki, elektronika, spasowanie elementów, trzeszczenie we wnętrzu never ever!!
~ILK
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
Samochód zachwyca, przesiadka z mercedesa. Teraz widzę różnicę między premium a luksusem. Niestety tzw. niemieckie premium to już trochę droższe auta popularne i po za najwyższymi modelami nie mają nic wspólnego ze stylem elegancją i luksusem. Nie interesuje mnie ile auto pali i czy zepsuje się częściej od BMW w co zresztą wątpię bo otacza mnie styl i nowoczesność. Ale aby nie było zbyt różowo ocena poniżej.
2,6
~Mateusz
SUV 2.0 Si4 200KM 147kW
zdecydowanie odradzam zakupu tego auta, poza wyglądem ciężko znaleźć plusy w użytkowaniu
Land Rover Range Rover Evoque II SUV