Lista ocen Lexus CT (18) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Artur
Hatchback 5d Facelifting 2017 200h 136KM 100kW
Jest to niewielki samochód kompaktowy na bazie corolli, cudów nie ma. Mimo to kierowca i pasażer siedzą wygodnie. W wersji Sport kubełkowe, głębokie fotele dobrze trzymają. Minus za popychające głowę zagłówki. Z tyłu nie siadam, więc się nie wypowiadam. Wszędzie przyjemne w dotyku, miękkie materiały obiciowe. Nawet w bagażniku. Sam bagażnik na zakupy w zupełności wystarcza. Schowki pod podłogą bagażnika na drobiazgi. Trzeba te rzeczy tylko w...
~AL
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
dla kierowcy o wzroście do 175 cm jest komfortowo pod warunkiem , że osoba jest szczupła ponieważ przy tęższych osobach ograniczenia boczne siedziska wrzynają się w biodra i górną część ud, przy wzroście powyżej 180 cm MASAKRA !!! zwłaszcza przy dłuższych trasach !!! z tyłu żeby osoba o wzroście 165 cm mogła siedzieć komfortowo kierowca musi przesunąć siedzisko do przodu i zaczynają się "schody"
~Mania
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Dla kierowcy i pazazera z przodu jest super. Gorzej dla tych z tylu. Ale to nie jest auto rodzinne, wiec trzeba sie liczyc z mniejsza iloscia miejsca z tylu. Mnie to nie przeszkadza, bo dziecko juz mam wielkie , i przedszkola nie woze z tylu auta. A goscie raz na jakis czas moga sie pomeczyc. Nie kupilam auta dla kogos, tylko dla siebie. Dla mnie wiec jest super.
~Bart
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Z przodu wygodnie i komfortowo, tył raczej dla dzieci niż dla dorosłych. To przecież mały hatchback. Bagażnik niewielki i płytki - miejsce zajmuje bateria akumulatorów hybrydy oraz styropianowe wkładka ze schowkiem - szkoda na nią miejsca. Pozytyw - jest dojazdówka (sądziłem że będzie zestaw naprawczy). Po rozłożeniu tylnych foteli można zmieścić 2 duże torby podróżne.
~krzyss
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
Na przednich fotelach jest ok, ale z tyłu brakuje miejsca. Bagażnik projektował jakiś marketingowiec, zamiast zrobić głęboki to oni wstawili tam steropian żeby krawędz bagażnika była płaska do podłogi i dzięki temu zabrali cenna przestrzen, bez sesu...
~Razor
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Tu niestety kiepsko. Przednie fotele mocno zabudowane przez środkowy tunel. Z tyłu mało miejsca (co prawda tam nie siedzę ale już na oko widać, że brakuje miejsca). Niestety bagażnik też niezbyt pojemny.
~Radek
Hatchback 5d Facelifting 200h 136KM 100kW
Z przodu w porządku, mam 188 cm wzrostu i bez problemu znalazłem wygodną pozycję za kierownicą. Przestrzeń z tyłu jak na tą klasę pojazdów ani mała ani duża.
~LP
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Z tyłu osoby powyżej 1.80 cm będą odczuwały dyskomfort, dla rodzin 2+2 jak najbardziej auto spełniające jakieś tam niezbędne minimum.
~Piotr Janusz Ś
Hatchback 5d 200h 136KM 100kW
Dla kierowcy i pasażera z przodu - OK. Dla pasażerów z tyłu - trochę za mało miejsca. Dla dzieci do lat 16- OK.
~ZPLexus
Hatchback 5d Facelifting 2017 200h 136KM 100kW
Bez zarzutu. O ile kierowca i pasażer nie są ponad jakąś normę wzrostu lub wagi.