Lista ocen Lexus GS IV Sedan (14) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 450h 345KM 254kW
W samochodzie jest na pięć gwiazdek, natomiast bagażnik jest na 3 gwiazdki, stąd średnio 4. Pojemność bagażnika około 450l może być, ale nie można pochylić foteli ani nawet nie ma przelotki w podłokietniku na narty. Stąd np narty trzeba wozić na dachu. Na szczęście są dostępne łapy do bagażnika dachowago do tego modelu. Swoją drogą wersja niehybrydowa bez baterii ma 100l wiecej bagażnika i ma przelotkę na długie przedmioty. Nie wiedziałem czy...
~MK
Sedan 300h 223KM 164kW
przestrzeń z tylu nie jest jakaś mega duża ale wystarczająco dla 4 osób super. Nowy ES z tylu znacznie więcej miejsca. Miejsce na środku z tylu jest twarde. Jestem rozczarowany bagażnikiem nawet w IS bagażnik jest większy. UWAGA - fotele tylne NIE SA SKLADANE (w fotelach znajduje jest bateria hybrydowa)
~kos77
Sedan 300h 223KM 164kW
Dużo miejsca dla kierowcy (mam 186 cm). Nad głową jest luz nawet przy podniesionym na maxa fotelu, Jest dobrze. Nogi też można wyprostować, a pasażer za tobą nie będzie jęczał z bólu.. Auto zdecydowanie 4 osobowe.
~Bolo
Sedan 450h 345KM 254kW
Jest ok , dużo regulacji fotela (16) , bardzo wygodne fotele , robisz 500 km i nie bolą cię plecy , minus ze siedzenia się nie składają i nic długiego nie przewieziesz
~Pawel
Sedan 450h 345KM 254kW
Każdy znajdzie dogodną pozycje za kierownicą nawet wysoki kierowca bedzie miał wystarczająco miejsca. Komfortowe wsiadanie za zasluga easy entry.
~astrońałta
Sedan 250 209KM 154kW
Z tyłu więcej miejsca niż w bmw 5 i osłona tylna przednich foteli dużo przyjemniejsza niż u konkurencji. Bardzo przemyślana ciemna wyściółka podłogi.
~Mariusz
Sedan 450h 345KM 254kW
Jak na gabaryty auta nie jest źle, widziałem mniejsze wnętrza w tej klasie... Fotele są bardzo wygodne. Pozycja z kierowncą też (lepiej niż w Volvo)
~lee
Sedan 450h 345KM 254kW
z przodu olbrzymia ilość miejsca, z tyłu wystarczająca. Jeśli nie masz 2 metrów, pasażer z tyłu będzie jechał bardzo wygodnie.
~Pawel
Sedan 450h 345KM 254kW
Bardzo przestrzenny samochod, majac dwa metry wzrostu spokojnie mieszcze sie zarowno na fotelu kierowcy jak i pasazera z tylu
~Krzysztof
Sedan 250 209KM 154kW
Mało miejsca z tyłu , zaś z przodu idealnie , bagażnik nie powala ale tragedii nie ma
Lexus GS IV Sedan