Lista ocen Lexus GS IV Sedan (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin
Sedan 450h 345KM 254kW
Nowy się nie wypowiem bo nawet już ich nie ma, a używany mimo że trochę droższy niż w podbnym wieku podobny MB E, A6 bądź BMW 5, to jednak warty swojej ceny, ze względu na niskie koszty eksploatacji jak na ten segment i ogólną przyjemność z jazdy.
~lee
Sedan 450h 345KM 254kW
nowy kosztował kiedyś jakieś 350.000 zł. Kupując używanego dostajemy świetną jakość wykończenia, pełne wyposażenie, świetny silnik z niskim spalaniem i brak jakichkolwiek awarii. Ciężko będzie mi wymienić go na coś lepszego
~Mariusz
Sedan 450h 345KM 254kW
Trochę lepsze materiały to by mogły być, plastikowe klamki i tandetne niekóre plastiki pusują dobry wizerunek i nie odpowiadają klasie premium. za tą cenę powinni sie bardziej postarać! Ty, bardziej iż to po prostu widać...
~MK
Sedan 300h 223KM 164kW
w tych pieniądzach można mieć ABC Audi a6 w dieslu albo Lexusa GS w Hybrydzie który ma wszystko łacznie z wentylowanymi fotelami i najlepszym na rynku systemem nagłośnienia. NIe ma AD blue nie ma problemów :)
~kos77
Sedan 300h 223KM 164kW
Kupiłem 4 latka z salonu za 116500 z drugim kompletem kół i dużym przeglądem. Czyli za połowę ceny nowego. Przebieg 73 tyś. km. Biorąc pod uwagę aspiracje Lexa do klasy premium cena wydaje się OK.
~astrońałta
Sedan 250 209KM 154kW
Wystarczy doposażyć bmw i audi z silnikami o podobnej mocy (nie jakości, bo w bmw małe pęknięcia na głowicy pojawiają się przy 100tys. km) i konkurenci wychodzą drożej.
~Bolo
Sedan 450h 345KM 254kW
Rewelacja tylko drogi w zakupie , nowy w salonie w doposażonym f sporcie 400.000 , Ja kupiłem 5 latka za 115.000 i za ta cenę to kosmos
~Darko
Sedan 450h 345KM 254kW
Wart każdej złotówki, wyleczyłem się już z Niemieckiej jakości, jej już nie ma . Pozostał tylko LEX
~Rasz
Sedan 350 317KM 233kW
W tym segmencie należy porównać Audi A6, BMW 5, Mercedes E350. Żadnego bym nie chciał.
~Tomek_S
Sedan 250 209KM 154kW
Biorac pod uwage wyposazenie i zastosowana technike zdecydowanie auto warte tych pieniedzy.
Lexus GS IV Sedan