Lista ocen Lexus GS IV Sedan (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MK
Sedan 300h 223KM 164kW
bardzo dobra widoczność w porównaniu do plastikowych zabudowanych nowych modeli. Lusterka przechodzą w tryb parkingowy ( opuszczają się żeby nie najechać na krawężnik) tylko Jesli jest aktywne ustawianie L lub P lusterka Kamera cofania bardzo dobrej jakości
~astrońałta
Sedan 250 209KM 154kW
Nie ma problemów z parkowaniem w dużej mierze dzięki kamerze w tylnej klapie. Kamera bardzo szybko brudzi się. Zastanawia mnie jak na jakość obrazu wpłynie rysowanie szybki przy czyszczeniu i czy producent przewidział możliwość jej wymiany.
~Tomek_S
Sedan 250 209KM 154kW
Lusterka i kamera wsteczna ratuja to auto. Bez tych gadzetow byloby zle. Dodam jeszcze ze lusterka pamietaja dwa ustawienia - na trybie do jazdy i na wstecznym biegu takze mozna przy cofaniu je tak ustawic zeby pokazywaly np. kraweznik przy cofaniu.
~Marcin
Sedan 450h 345KM 254kW
Średnia, czyli typowa dla współczesnych samochodów. Pomaga kamera cofania, czujniki zbliżania i dobre, spore lusterka boczne.
~Bolo
Sedan 450h 345KM 254kW
To nie suv ale jest dobrze , słupki nie są grube i wszystko widać , lusterka duże , kamera cofania i czujniki pomagają .
~lee
Sedan 450h 345KM 254kW
nie mam uwag- świetna kamera cofania, czujniki z przodu, czujnik martwego pola w lusterku.
~Joker
Sedan 300h 223KM 164kW
Komfort doskonaly . Siedzenie ustawia sie w wielu pozycjach . wentylacja dziala genialnie i klima tez
~Krzysztof
Sedan 250 209KM 154kW
Z tyłu kamera robi robotę,z przodu zaś przydaje się parktronic
~kos77
Sedan 300h 223KM 164kW
Bez zastrzeżeń. Do przodu bardzo dobrze, z tyłu mam kamerę, więc jest super.
~Rasz
Sedan 350 317KM 233kW
ok, na wstecznym kamerka i czujniki.
Lexus GS IV Sedan