Lista ocen Lexus IS I Kombi (6) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sunchild@poczta.fm
Kombi 3.0 214KM 157kW
Jak na auto o takich kształtach prowadzi się niezwykle precyzyjnie i pewnie. Kiedy już się pojeździ nim chwilę człowiek pochłania zakręty z prędkością jakiej by się po sobie nie spodziewał :) Widać szczególnie na trasie w górach kiedy człowiek denerwuje się ze każdego wyprzedza :) Napęd na tył nigdy jeszcze nie spowodował że tył \"popłynął\" mi kiedy nie chciałem. Początkowo szukałem wersji AWD, ale teraz nie żałuję że to RWD.
~mikolaj1987
Kombi 2.0 155KM 114kW
Tutaj rewelacja. Żadnych wspomagać elektrycznych jak w nowoczesnych autach. Czuć to co się dzieje. Przełożenie bezpośrednie na kierownicę każdego ruchu. Dobre opony i każdy nawet delikatny ruch kierownicą i jedzie gdzie mu każemy. Jak po sznurku.
~klops
Kombi 3.0 214KM 157kW
Zawias to rozsądny kompromis między komfortem a trakcją. Napęd na tył to spora frajda, zwłaszcza jeśli auto z tyłu ma Torsena :) Czasem frajdę psuje TRC i VSC czyli jakieś tam systemy kontroli ale zawsze można je wyłączyć. Czekam na zimę ;)
~ADAM
Kombi 2.0 155KM 114kW
B.DOBRY, PRECYZYJNY W LECIE... MOŻE PRZYKRO ZASKOCZYĆ ZIMĄ... ALE TYLKO TEGO, KTO ZAPOMNI O PRAWACH FIZYKI...
~Tomasz
Kombi 3.0 210KM 154kW
Dosyć sztywny. Bardzo wytrzymałe zawieszenie, chociaż trochę droższe w naprawie od konkurencji.
~driver
Kombi 2.0 155KM 114kW
dobrze wybiera dziury na naszych drogach (mimo felg 16\')
Lexus IS I Kombi